Opera Touch

Opera Touch

Version ۲.۹.۹
نصب +۱۰۰ هزار
Category شبکه‌های اجتماعی
Size ۱۳ مگابایت
Last Update ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
Opera Touch

Opera Touch

Opera
Version ۲.۹.۹
نصب +۱۰۰ هزار
Category شبکه‌های اجتماعی
Size ۱۳ مگابایت
Last Update ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

مرورگر Opera Touch برای افراد در حال حرکت ساخته شده است، به همین دلیل این برنامه برای رابط کاربری خود جایزه Red Dot Award را از آن خود کرد. این برنامه یک جستجوگر سریع وب است و از نظر ارگونومیک برای مرور تنها با یک دست در دستگاه تلفن همراه شما طراحی شده است. علاوه بر این، مرورگر Opera Touch دارای ویژگی های ضروری است که آن را به یک مرورگر ایده آل تلفن همراه تبدیل می کند.

فوراً جستجو کنید

وقتی مرورگر Opera Touch را باز می کنید ، بلافاصله آماده پیدا کردن محتوا در وب است. فقط تایپ را شروع کنید یا از جستجوی صوتی استفاده کنید. وقتی کد QR پیدا کردید ، به راحتی از برنامه برای اسکن آن با دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید و به وب سایتی که به آن پیوند دارد بروید. علاوه بر این ، مرورگر Opera Touch دارای ویژگی های ضروری است که آن را به یک مرورگر ایده آل تلفن همراه تبدیل می کند.

طراحی شده است تا در سفر استفاده شود

Opera Touch به شما امکان می دهد فقط با استفاده از یک دست وب را جستجو کنید و آن را به بهترین مرورگر تلفن همراه برای اندروید تبدیل کنید. هنگامی که برای اولین بار از برنامه استفاده می کنید ، بین ناوبری استاندارد پایین و دکمه سریع اقدام را انتخاب می کنید.

اشتراک سریع فایل بین دستگاه های دارای Flow

از Opera Touch به همراه مرورگر رایانه Opera خود برای مرور وب یکپارچه و به اشتراک گذاری سریع پرونده در دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنید. اتصال تلفن با رایانه برای اشتراک گذاری پرونده ها هرگز آسان نبوده است. فقط مرورگر دسک تاپ Opera را شروع کرده و کد QR نمایش داده شده در آنجا را با Opera Touch به عنوان مرورگر اندروید خود اسکن کنید.

دیگر ویژگی ها:

- مرور ایمن و ایمن

- مسدود کننده تبلیغات بومی برای مرور سریع تر

User Reviews - ۱۵۰ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
عالی
عالی
۱۴۰۱/۰۲/۱۶
عالی بود
خلیل
خلیل
۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خیلی الی هست
امین
امین
۱۴۰۱/۰۷/۰۱
عالیه این برنامه من داریم