#12 بتمن - قاتل

#12 بتمن - قاتل

نسخه ۱.۰.۱
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

گروه پشتیبانی در تلگرام

تمام قسمتها رایگان است!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ یادتون نره ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تجربه ای متفاوت از مطالعه ی کتابهای مصور.


یکی از بزرگترین موانع جهت مطالعه کتابهای مصور در دستگاه های همراه، کوچک بودن صفحه نمایش بوده به طوری که محتوای متن درون تصاویر به راحتی قابل خواندن نیست.
اکنون ما این مشکل را برطرف نموده ایم و با بزرگ نمایی متن ها و حرکت روی تصاویر در مسیرصحیح داستان، تجربه ای حتی لذت بخش تر از مطالعه ی کتابهای مصور فیزیکی را با قیمتی غیر قابل مقایسه با نسخه ی چاپی در اختیار شما قرار میدهیم.
تنها کافیست پس از مشاهده ی هر تصویر دکمه ی "بعدی" را لمس کرده تا بهترین نمای قابل مشاهده ی بعدی برایتان نمایش داده شود!از قابلیت های کلیدی این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1-قابلیت ادامه ی داستان از آخرین صفحه ی مطالعه شده
2-موسیقی متن که روند هیجان داستان را دو چندان میکند.
3-قابلیت متوقف کردن حالت پخش موسیقی
4-مطالعه ای کاملا راحت!
5-تاریک کردن بخش های خارج از نمای کنونی برای مطالعه ی بهتر

خلاصه داستان:

بعد از اینکه با جسد وسپر فیرچایلد در آغوشش پیدا شد، بروس واین به جرم قتل او بازداشت شد. برای اثبات بی گناهی بروس، نایت ویگ، رابین و بت گرل سریعا شروع به تحقیقات برای پیدا کردن قاتل واقعی کردند. اما هرچه رموز بیشتر آشکار میشدند، مدارک اتهام بروس هم بیشتر میشد تا جایی که حتی نزدیکترین متحدانش هم به بی گناهی بروس شک میکنند. خسته از نشان دادن خودش بعنوان کسی که واقعا نیست، بروس تصمیم میگیرد تا برای همیشه شخصیت جایگزین ِجوان پولدار و خوشگذران خود را کنار گذاشته و تنها بعنوان بتمن به زندگی ادامه دهد.

logo-enamad logo-samandehi