مخفی کن فایل +آنتی ویروس هوشمند

مخفی کن فایل +آنتی ویروس هوشمند

نسخه ۱.۰.۳۴۱۷۸
۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

"2در1!"   آنتی ویروس هوشمند + قفل امنیتی فایل ها


بهترین برنامه در این زمینه تا به این تاریخ، بدون هیچگونه مشابه داخلی و خارجی..حاصل ماه ها تلاش بی وقفه تیم برنامه نویسی 1/17...


توسط این برنامه فایل های شما توسط الگوریتم پیشرفته AES256 رمز نگاری شده و  سپس مخفی می شوند. در این حالت فایل ها به هیچ عنوان قابل رمزگشایی نیستند مگر اینکه شما بخواهید!


همونطور که می دونید برنامه های مشابه فقط فایل شما را مخفی میکنند که به راحتی و با کمی تلاش میشه به اونها دست پیدا کرد!! یا اینکه اگر اون برنامه از روی گوشیتون پاک بشه فایل ها از حالت مخفی درمیان یا از بین میرن و خیلی مشکلات دیگه....


همچنین توسط آنتی ویروس هوشمند داخل برنامه گوشیتون رو اسکن کنید و از ویروس های مخرب درامان باشید و از شر برنامه های جاسوسی ،  هزینه های اضافیه ویروس کشی و تعمیرات گوشی خلاص بشید.!آنتی ویروس برنامه بر اساس الگوریتم های پیچیده برنامه ها و فایل های مخرب را پیدا کرده و گوشی شما در امان خواهد بود.


امنیت بالا:


ساختار فایل های شما ابتدا توسط الگوریتم فوق پیشرفته رمز نگاری می شوند و سپس مخفی می شوند. این سیستم رمز نگاری به هیچ عنوان قابل شکستن نیست و هیچگونه مشابهی ندارد.همچنین برای امنیت بیشتر برنامه در لیست برنامه های اخیر قرار نگرفته و داخل برنامه قابلیت گرفتن اسکرین شات وجود ندارد.


آنتی ویروس هوشمند:


در زمانی بسیار کم فایل ها و بد افزار های گوشی شما اسکن و پاک خواهند شد.آنتی ویروس برنامه بسیار قوی بوده و از دیتابیس کاملی برخوردار است.


دقت کنید که برخی برنامه های جاسوسی در گوشی شما کاملا مخفی می باشند، که فقط با این برنامه قابل شناسایی می باشند.


حالت روح(مخفی):


در این حالت برای امنیت بیشتر آیکون برنامه از لیست برنامه ها حذف می شود و برنامه با وارد کردن رمز از طریق شماره گیر گوشی باز میشود!


انتقال فایل های مخفی از یک گوشی به گوشی دیگر:


هنگام تعویض گوشی نگران فایل های مخفی خود نباشید!نیازی نیست حتما آنها را رمزگشایی کنید. با این برنامه به راحتی می توانید آن ها را منتقل کرده و با نصب این برنامه روی گوشی جدید به همه آن ها دسترسی داشته باشید.


پشتیبانی از تمامی فایل ها:


به وسیله این برنامه می توانید فایل ها را با هر فرمتی که باشند رمزگذاری و مخفی کنید.


مشاهده و استفاده از فایل ها بدون رمزگشایی کردن:


به راحتی و بدون رمزگشایی کردن فایل ها می توانید آن ها را مشاهده و استفاده کنید. همچنین برنامه برای راحتی بیشتر شما دارای گالری اختصاصی می باشد، که به راحتی فیلم ها و عکس های مخفی خود را در آنجا مشاهده می کنید.


از بین نرفتن فایل های شما در صورت حذف برنامه:


حال به هر دلیلی اگر برنامه از روی گوشی شما حذف شد اصلا نگران نباشید! فایل ها شما از بین نخواهند رفت و از حالت مخفی و رمزشده خارج نمی شوند. زمانی که مجدد برنامه را نصب کنید به همه آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد.


امکانات کاربردی:


+تهیه نسخه پشتیبان از فایل های مخفی


+به اشتراک گذاری فایل ها بودن نیاز به رمزگشایی


+مدیریت آسان فایل ها


+ایجاد دسته بندی های دلخواه برای فایل ها


+رمزگشایی آسان با یک کلیک!


و...


منتظر آپدیت های شگفت انگیز بعدی برنامه نیز باشید...


اگر قبل از خرید هم سوالی داشتید به ما ایمیل بزنید


mohammad_number_one@yahoo.com


 


برای حمایت از ماامتیاز دادن به برنامه یادتون نره


تیم برنامه نویسی 1/17

logo-enamad logo-samandehi