مخفی کننده ماشین حسابی

مخفی کننده ماشین حسابی

نسخه ۱.۴
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

2×2 = همیشه 4 نیست میگی نه امتحان کن! 
همه ما اطلاعات شخصی داریم که دوس نداریم کسی ازشون باخبر بشه همینطور نزدیکانی داریم که نمیتونیم بهشون نه بگیم خب با این برنامه این مشکل کامل حل میشه ! این برنامه یک مخفی کننده اطلاعات شخصی با ظاهری فریبنده است در واقع به عنوان یک ماشین حساب زیبا روی دستگاه شما نصب میشود و بعد از زدن معادله دلخواه شما وارد قسمت مخفی شده میکند که در این قسمت هم برای امنیت بیشتر از شما رمز ورود را میگیرد سپس شما میتوانید فایل های خود را مخفی کنید یا فایل های مخفی شده خود را ببینید و بازیابی کنید.


مزیت های این برنامه:


امکان مخفی سازی تمامی فرمت فایل ها بدون محدودیت


مشاهده فایل های صوتی تصویری مخفی شده درون برنامه با گالری ویژه برنامه


بهره مندی از یک ماشین حساب زیبا با الگوریتم های متفاوت جهت محاسبات


کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی


 


راهنمای استفاده : برنامه را نصب کنید پس از ورود به ماشین حساب معادله 2×2 را وارد کنید و مساوی را بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید در قسمت دوم رمز مورد نظر را جهت ورود انتخاب کنید دقت نمایید از این پس شما با این رمز شناسایی میشوید (بعدا در منوی تنظیمات میتوانید این رمز و معادله را تغییر دهید)


 


توجه مهم : از آنجا که این برنامه یک برنامه امنیتی بوده در صورت پاک کردن برنامه تمام فایل هایی که درون برنامه باقی مانده باشند همراه برنامه پاک میشوند . هرگونه سوء استفاده از برنامه بر عهده ی کاربر بوده و  مسئولیتی بر عهده توسعه دهنده نمیباشد.


 


تمام حقوق مادی و معنوی این اثر برای توسعه دهنده محفوظ میباشد و استفاده تجاری یا کپی برداری خلاف قانون و قابل پیگرد است.

logo-enamad logo-samandehi