روزی روزگاری (داستانهای‌ صوتی)

روزی روزگاری (داستانهای‌ صوتی)

نسخه v۸.۰
۵۰
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۹۳
مگابایت
حجم

🔵32 کتاب داستان صوتی و مصور جذاب
🔵100 کتاب داستان متنی و مصور جذاب 
این برنامه مجموعه ایی از برترین داستانها بصورت کاملا رایگان است. با یکبار دانلود برنامه می توانید به تمامی داستانها دسترسی داشته باشید و نیاز به دریافت تک تک قصه ها نیست. 


استفاده رایگان بصورت دائم و بدون درون پرداخت


نام برخی از داستانها:


📚وینکس


📚شیرشاه


📚باربی


📚فروزن


📚مرد عنکبوتی


📚سیندرلا


📚موآنا


📚باب اسفنجی


📚پونی کوچولوی من


📚شنل قرمزی


📚تینکربل


و ده ها داستان دیگر...


🔺تمامی داستانهای برنامه بصورت اختصاصی توسط نرم افزارهای دلی ترجمه، بازنویسی و صداگذاری شده است. هرگونه کپی برداری غیرمجاز بوده و درصورت مشاهده پیگرد قانونی دارد.


امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شود. منتظر نظرهای خوب شما هستیم.


 


 🌒تاثیر و فواید قصه خواندن برای کودکان

کودکان از طریق داستان ها و افسانه ها با حقایق و تجربه های زندگی آشنا می شوند. تأثیرپذیری از شخصیت های قصه، تقویت قدرت فهم و بیان، پرورش خلاقیت، آموزش زبان و افزایش گنجینه واژگان کودکان نیز از دیگر تأثیرهای آموزشی و تربیتی داستان سرایی به شمار می روند.


از طریق قصه ها و داستان های خوب، كودك به بسیاری از ارزش های اخلاقی پی می برد. پایداری، شجاعت، نوع دوستی، امیدواری، آزادگی، جوانمردی، طرفداری از حق و حقیقت و استقامت در مقابل زور و ستم ارزش هایی هستند كه هسته ی مركزی بسیاری از قصه ها و داستآنها را تشكیل می دهند.

پرورش حس زیبایی شناسی در كودك، متوجه ساختن كودك به دنیایی كه اطرافش را فرا گرفته، پرورش عادات مفید در كودك، تشویق حس استقلال طلبی و خلاقیت كودك هدف های اصلی طرح قصه های خوب برای كودكان است.
برای پرورش و ارتقای سطح تخیلات کودکان لازم است هر روز برایشان کتاب خوانده شود. ولی میزان خواندن داستان برای هر کودک بستگی به دامنه توجه و علاقه مندی وی دارد.


 


برچسب ها: کتاب داستان_قصه صوتی‌ کودک_داستان نوجوان

logo-enamad logo-samandehi