داستان زیبای خفته - قصه صوتی و مصور

داستان زیبای خفته - قصه صوتی و مصور

نسخه ۱.۰.۲
۵
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

★ داستان صوتی و مصور "زیبای خفته" (Sleeping Beauty)
★ تجربه‌ای متفاوت از خواندن داستان توسط کتاب صوتی برای کودکان و نوجوانان...!
★ داستان زیبای دیگری از گروه نرم افزاری پویاپ با همکاری شرکت فرهنگی و هنری جوانه پویا

این App ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده است و در آن داستان معروف زیبای خفته به تصویر در آمده است و در هر صفحه نیز افکت های صوتی سرگرم کننده ای وجود دارد. دراین App ، زیبای خفته وماجراجویی های شاهزاده جادویی ازطریق تصویرسازی های رنگی و زیبا در هر صفحه کودکان را سرگرم می کند. می‌توان از این داستان در زمان خواب مثل نوار قصه که برای کودکان پخش می شود، استفاده کرد.

داستان زیبای خفته داستانی جذاب و شیرین است که هر شخصی با هر سنی باید آن را بشنود.

زيباي خفته (به انگليسی: Sleeping Beauty) نام داستانی است در ژانر «قصه‌های پريان»، که به قلم «شارل پرو» نويسنده فرانسوی به رشته تحرير درآمده است. اين افسانه در سال ۱۶۹۷ ميلادی با عنوان «زيبای خفته در جنگل» يا بطور خلاصه «زيبای خفته» منتشر شد. داستان از اين قرار است که پادشاه و همسرش پس از مدت‌ها صاحب دختری مي‌شوند و نام او را «فليسيتی» مي‌گذارند. هفت روز پس از تولد نوزاد جشن بزرگی بر پا می شود. در اين جشن پری های مهربان شرکت می کنند تا هر يک به نوبه خود هديه‌ای به او بدهند. ولی در ادامه داستان شاهزاده خانم قصه بر اثر جادو و طلسم يک جادوگر بدطينت به خواب فرو می رود. اين جادوگر «مالفيسنت» نام دارد. آيا اين طلسم شکسته خواهد شد...!؟


شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما PooyApp.com مراجعه نمایید.


ما تلاش خود را انجام داده ایم که برنامه ای بی نقص در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که شما در هنگام استفاده از این برنامه به مشکلی برخوردید، خواهشمندیم که سریعا آن را در بخش "تماس با ما" از سایت pooyapp.com به ما گزارش نمایید. این ما را قادر خواهد ساخت که برنامه ای بی نقص تر در نسخه های بعدی به شما ارائه نماییم.

logo-enamad logo-samandehi