دعانویسی اسلامی

دعانویسی اسلامی

نسخهٔ ۱.۰
۸۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ مرداد ۱۳۹۳
دعانویسی اسلامی

دعانویسی اسلامی

الفت گروپ
نسخهٔ ۱.۰
۸۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ مرداد ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با استفاده از دعاهای این برنامه حاجات خود را بگیرید
دوست دارید روزی و درآمد شما افزایش یابد و ثروتمند شوید؟؟ می خواهید بیمارتان شفا پیدا کند؟؟ آرزو دارید همسر خوب نصیبتان شود و خوشبخت شوید؟؟ مال یا شئ با ارزشی را گم کرده اید و میخواهید پیدا شود؟؟دوست دارید بچه دار شوید؟؟میخواهید فرزندانتان با ایمان گردند؟؟میخواهید همه شما را دوست داشته باشند؟؟ دوست دارید بین دو دوست آشتی برقرار کنید؟؟ و صدها خواسته و حاجات دیگر. . .
جواب تمام خواسته ها و حاجات شما فقط در این برنامه یافت میشود.تنها کافیست ایمان داشته باشید و طبق دستورهای قرآنی و ائمه که در این برنامه آمده عمل کنید تا حاجت خود را بگیرید.
دعانويسي اسلامي و قرآني به روش صحيح و اصولي بوده كه منبع اصلي آن قرآن كريم ، منبع وحي الهي و حلال تمام مشكلات و شفاي دردها و بيماريهاست كه در اين نوع كار از قرآن كريم و اسماء الحسني متناسب با موضوع و نيت مورد نظر اشخاص ، اذكار ، آيات و سوره هايي به افراد داده مي شود تا با به كار بستن و تلاوت آنها در زندگي روزمره به اذن خدواند قادر و متعال به حاجات خود رسيده و بر مشكلات غلبه نمايند .
برای همه ما پیش آمده است که در زندگی خود با مشکل یا گرفتاری ای مواجه شویم که از حل آن عاجز باشیم و تنها خداست که می تواند کمک کند، در این مواقع گاهی به اشتباه افراد به سمت رمال ها و فالگیر ها و ... میروند در حالی که هیچکدام جنبه واقعی نداشته و تنها با هدف سودجویی فعالیت می کنند.پس راه حل چیست؟؟ ما به شما دعاهای اسلامی را توصیه می کنیم . با نصب این برنامه شما صاحب گنجینه با ارزشی از دعا ها و توصیه های اسلامی می شوید که تماما از منابع موثق دینی و قرآنی می باشند.
خواندن و نوشتن دعاهای مأثور (مستند به معصومین و معتبر) برای رفع گرفتاری هایی مانند بیماری، چشم زخم و وسوسه و...از نظر اسلام و فقها و مراجع امری صحیح و پسندیده است.
آنچه در دعا مهمّ است تلاش برای کسب شرایط و حالات دعا است؛ یعنی انسان سعی کند با حصول این شرایط مقدمات استجابت دعا را فراهم نماید.
ویژگی های برنامه:
1. شامل گنجینه ای ارزشمند از دعا ها و توصیه های موثر اسلامی جهت استجابت حاجات
2. شامل دعاها و اعمال ماههای رمضان،صفر،رجب و شعبان
3. دارای ویجت کاربردی و زیبا با قابلیت نمایش دعاهای مختلف
4. محیط کاربری، زیبا ،جذاب ، ساده و دلنشین
5. قلبلیت تغییر اندازه و نوع فونت
6. قابلیت اضافه کردن صفحات مورد علاقه شما به لیست علاقه مندی ها
7. قابلیت به اشتراک گذاشتن مطالب
منابع:
http://ganjedoa.loxblog.com/
http://alave116.blogfa.com/
http://doamojarab.blogfa.com/category/1/
کلید واژها: دعا , بخت گشایی , رمضان , روزی , قرآن , مشکلات

نظرات کاربران - ۸۵ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
elx313
elx313
۱۳۹۴/۰۴/۱۲
حداقل بخاطر حلالی پولی که گرفتیدرفع ایراد کنید چندین بار میل زدم ودوستان دیگرهم که در نظرات براتون گذاشتن دعاها باز نمیشن چه اندروید 5.1چه4.
دوستی
دوستی
۱۳۹۴/۰۸/۰۲
متاسفانه هیچیک ازآیات قرآنی وجودندارد به نظرمیرسد برنامه اشکال دارد
ریما
ریما
۱۳۹۴/۰۲/۰۴
روگوشی من بعضی از صفحات و خالی باز میکنه