تیوال

تیوال

نسخه ۱.۱.۶
۱۰
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵
مگابایت
حجم

«تیوال» همسو با وبسایتش، اپلیکیشنی‌است برای آگاهی از برنامه‌های هنری و گردشی روز همچون کنسرت‌ها، تیاترها، فیلم‌ها، نمایشگاه‌ها و ...  همراه با خبر، عکس، رادیو اینترنتی و خرید اینترنتی بلیت با گزینش صندلی و تخفیف.

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن تیوال؛ مرجعی خبری برای دوستداران هنر

اگر عاشق دیدن تئاتر هستید، و رفتن به کنسرت های موسیقی یکی از تفریحات مورد علاقه شماست، اپلیکیشن تیوال را از دست ندهید. با داشتن این اپ روی موبایل نه تنها از جدیدترین اخبار عالم هنر، از سینما و تئاتر و موسیقی گرفته تا شعر و ادب و هنرهای تجسمی مطلع می شوید، بلکه در جریان آخرین کنسرت ها و تئاترهای در حال برگزاری هم قرار می گیرید و می توانید از طریق همین اپ به رزرو بلیط اقدام کنید.

با تیوال هنر و هنرمندان را دنبال کنید

اگر از علاقه مندان به دنیای هنر و هنرمندان هستید به تئاتر ها و کنسرت ها می روید و خلاصه هنر و حضور در جمع های هنری یکی از تفریحات شماست احتمالا به یک اپلیکیشن نیاز دارید که از آخرین اخبار این حوزه شما را مطلع سازد.زمان کنسرت ها را به شما اطلاع دهد و امکان رزرو بلیط کنسرت را نیز برای شما فراهم کنید.اپلیکیشن گروه تیوال این امکان را برای شما فراهم می آورد

همراه با دنیای هنر - تیوال زیر ذره بین

افرادی هستند که به سینما، تئاتر و ... علاقه مند هستند و رفتن به کنسرت را از بهترین و دلچسب ترین تفریحات می دانند؛ یا این که هنرهای تجسمی و عکاسی برایشان جلوه خاصی دارند. آن ها همیشه به دنبال منبعی برای اخبار اکران و اجرای این گونه هنرها هستند. ما اپلیکیشن تیوال را به عنوان یک منبع خبری در این زمینه به دوستداران عالم هنر معرفی می کنیم. اپلیکیشن تیوال در راستای فعالیت های سایت تیوال پا به دنیای اسمارت فون ها نهاده و مطابق با سایت به روز می شود. پس در ادامه برای نقد و بررسی تخصصی این برنامه با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi