داستان دیو و دلبر - کتاب قصه صوتی

داستان دیو و دلبر - کتاب قصه صوتی

نسخهٔ ۱.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ بهمن ۱۳۹۵
داستان دیو و دلبر - کتاب قصه صوتی

داستان دیو و دلبر - کتاب قصه صوتی

گروه نرم افزاری پویاپ
نسخهٔ ۱.۰.۲
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ بهمن ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

★  داستان صوتی و مصور معروف "دیو و دلبر" (Beauty & the Beast)
★  تجربه‌ای متفاوت از خواندن داستان توسط کتاب صوتی برای کودکان و نوجوانان...!
★  داستان زیبای دیگری از گروه نرم افزاری پویاپ با همکاری شرکت فرهنگی و هنری جوانه پویا

این App ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده است و در آن داستان معروف دیو و دلبر ازطریق تصویرسازی های رنگی و زیبا در هر صفحه کودکان را سرگرم می کند. می‌توان از این داستان در زمان خواب مثل نوار قصه که برای کودکان پخش می شود، استفاده کرد. داستان دیو و دلبر داستانی جذاب و شیرین است که هر شخصی با هر سنی باید آن را بشنود.

دیو و دلبر (به انگلیسی Beauty and the Beast ) برگرفته از داستان دیو و دلبر به فرانسوی La Belle et la Bête اثر ژنی ماری لی پرنس دی بیومونت است. داستان دیو و دلبر داستانی جذاب و شیرین است که هر شخصی با هر سنی باید آن را بشنود.

یک زن گدا یک شاهزاده جوان را نفرین و او را تبدیل به یک دیو زشت می‌کند، زن جادوگر به وی یک آینهٔ جادویی که او را از حوادث مطلع می‌کند و یک گل رز می‌دهد که تا بیست‌ویکمین سال تولدش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن هنگام عشق واقعی را حس کند تا نفرین را بشکند، وگرنه تا پایان عمر همان جانور زشت باقی خواهد ماند.

در سویی دیگر دختری زیبا به‌نام بلی همراه پدر مخترع‌اش موریس زندگی می‌کند، آخرین اختراع موریس یک ماشین چوب خردکُن است و هنگامی که او از طریق جنگل برای به نمایش گذاشتن اختراعش در نمایشگاهی می‌رود، گرگ‌ها وی را تعقیب و او به قصر دیو می‌رود و دیو او را زندانی می‌کند. بلی به‌دنبال پدرش رفته و با دیو برخورد می‌کند و دیو پس از مدتی که او وپدرش را زندانی کرد، عاشق بلی می‌شود و عشق واقعی را حس می‌کند و ......

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما PooyApp.com مراجعه نمایید.

ما تلاش خود را انجام داده ایم که برنامه ای بی نقص در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که شما در هنگام استفاده از این برنامه به مشکلی برخوردید، خواهشمندیم که سریعا آن را در بخش "تماس با ما" از سایت PooyApp.com به ما گزارش نمایید. این ما را قادر خواهد ساخت که برنامه ای بی نقص تر در نسخه های بعدی به شما ارائه نماییم.

 

نظرات کاربران - ۸،۵۲۵ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابوحامد
ابوحامد
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
خیلی خوب بود
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
واقعا عالی بود
مریم چه طوری کار می کنه
مریم چه طوری کار می کنه
۱۳۹۶/۰۹/۰۸
آلی🐇🐇🐇🐇🐇🐇😇😇😇😇😇😇😇😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😂😂😂😂😄😄😍😄😄