زبان انگلیسی با فیلم

زبان انگلیسی با فیلم

نسخه v۱.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۸۴
مگابایت
حجم

یکی از بهترین روش‌ های یادگیری زبان انگلیسی دیدن فیلم به زبان انگلیسی است. در صورتی که شما یک کلمه یا اصطلاح را با فیلم می آموزید علاوه بر مشاهده کاربرد آن لغت یا اصطلاح در زندگی واقعی، ذهن شما با صحنه سازی به بهترین نحو آن را ذخیره میکند. به علاوه تماشای فیلم انگلیسی بخصوص برای بهبود مهارتهای شنیداری و گفتاری بسیار مؤثر است.


به شش علت زیر اپلیکیشن Movie Language در یادگیری زبان انگلیسی مؤثر است:


1. جذابیت:


فیلم‌ها جالب هستند بنابراین هنگامی‌که خسته‌اید و حس و حال کتاب خواندن را ندارید می‌توانید با تماشای فیلم به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.


2. مهارتهای شنیداری:


استفاده طبیعی و عادی از زبان انگلیسی را خواهید شنید. شاید بعضی دیالوگها بنظرتان خیلی سریع بیایند ولی بهترین راه برای عادت کردن، شنیدن زبان انگلیسی واقعی است که گویشوران بومی زبان انگلیسی در مکالماتشان استفاده میکنند و پر است از عبارات عامیانه، اصطلاحات و زبان غیررسمی که معمولاً در کلاس و کتاب یا دیکشنری یافت نمیشود.


3. مهارتهای گفتاری:


شنیدن مکالمات گویشوران بومی زبان انگلیسی به تقویت مهارتهای گفتاری بخصوص روانی و سرعت بسیار کمک میکند. یاد خواهید گرفت که چطور کلمات را بهم وصل کنید و جملات و کلمات بخصوص را با چه لحنی بیان کنید. حتی میتوانید بعضی صحنه ها را با دوستانتان بازسازی کنید تا دریابید آیا بدرستی تلفظ میکنید یا نه.


4. تلفظ:


همه میدانیم که تلفظ زبان انگلیسی واقعاً سخت است. شنیدن دیالوگهای فیلمهای انگلیسی زبان باعث میشود از چگونگی تلفظ لغات سردربیاورید. با تماشای فیلمهای انگلیسی زبان شما در آن واحد، می شنوید که کلمات چگونه تلفظ می شوند و با گوش کردن به مکالمات شخصیت‌های فیلم، می‌توانید تلفظ انگلیسی خود را تقویت کنید.


5. دایره لغات:


با تماشای فیلمهای انگلیسی زبان، لغات انگلیسی، عبارات و اصطلاحات انگلیسی جدید بسیاری خواهید شنید بخصوص اصطلاحات و عبارات عامیانه. با تماشای یک فیلم کاربرد واژه ها بهتر در ذهن شما می مانند، و با آنها کاربردی تر آشنامی شوید.


6. بکارگیری آموخته هایتان:


در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی، لغات جدید و نکات گرامری بسیاری می آموزید که شاید ندانید چگونه در زندگی واقعی از آنها استفاده کنید. تماشای فیلمهای انگلیسی زبان کمک میکند تا یاد بگیرید که چگونه آموخته هایتان را در موقعیتهای مختلف زندگی روزمره بکار گیرید.


برنامه Movie Language شامل صد ها لغت مهم، بیش از پنجاه اصطلاح و عبارت مهم و کاربردی و نکات آموزشی مهم مرتبط با مکالمه محاوره و شنیداری و یادگیری همه موارد با فیلم یکی از کاربردی ترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی است. بنابراین با Movie Language انگلیسی را بهتر بیاموزید.


این برنامه آفلاین بوده و برای اجرا نیازی به متصل بودن به اینترنت نمی باشد.


در Movie Language یادگیری زبان انگلیسی با فیلم


یک فیلم ارزشمند تر از هزاران لغت است!


logo-enamad logo-samandehi