بدلندرز | Badlanders

بدلندرز | Badlanders

Version ۱.۷
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category اکشن
Size ۱٫۰۸ گیگابایت
Last Update ۲۴ آذر ۱۴۰۱
بدلندرز | Badlanders

بدلندرز | Badlanders

وندیک
Version ۱.۷
In-app Purchases
نصب +۵۰ هزار
Category اکشن
Size ۱٫۰۸ گیگابایت
Last Update ۲۴ آذر ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

توجه : حجم دانلود این بازی۹۳۷مگابایت است اما با توجه به دانلود نیم‌‌بها در بازار، کمتر از  ۴69  مگابایت از حجم اینترنت شما کم خواهد شد. لطفا در صورت مشکل برای ورود به بازی، اینترنت های مختلف را امتحان کنید یا از ابزار تغییر آی پی استفاده کنید.


بدلندرز عزیز، خوش آمدی!

اینجا در سرزمینی که زمانی پر از شکوه و عظمت بود، غارتگران برای گنج و افتخار باهم در نزاع پیاپی هستند. پناهگاه ساحل سرخ روزی پیشرفته ترین فناوری تسلیحاتی دنیا رو داشت، اما بعد از فجایع طبیعی و انفجار بزرگ، تبدیل شد به پناهگاهی برای حفظ علم و فناوری برای کل بشر. بعد از شروع جنگ، برنامه حفظ فناوری و علم از بین رفت و تنها چیزی که از ساحل به جا ماند، خرابه‌ها و آوارهای عظیم و غارتگرانی بود که مدام بر سر منابع باهم در نبرد بودن... برای ورود به این سرزمین متروکه و رویارویی با خطر خودت رو آماده کن!


فرار از همه‌چیز مهمتره!

25  بدلندرز که هرکدام با هدف خاصی پا به میدان نبرد میذارن! دشمنان رو از سر راه بردار و غنایم و منابعشون رو از چنگشان دربیار. با جمع‌آوری صندوقها و سلاح مختلف در نقشه انبار تسلیحاتی غنی و متنوعی درست کن! اما یادت باشه که حواست رو جمع کنی، چون جمع‌آوری منابع و غنایم فقط بخشی از مأموریتت در این سرزمین وحشیه!


غارت کن، شلیک کن و با مرگ و زندگیت قمار کن!


از هجوم آدرنالین در رگهات لذت میبری؟ این میدان نبرد برای توئه! چه کاملاً ‌مسلح و مجهز به انواع زره‌ها باشی، یا که فقط یک چاقو تنها امیدت برای کشتن حریفت باشه، جنگ همیشه سریع‌ترین راه برای رسیدن به منابع و قدرته! اینجا یک شبه میشه از فرش به عرش رسید و یا زندگی رو از دست داد!


تجهیزاتت رو ارتقا بده و تسلیحات قدرتمندی تشکیل بده!

چطور میشه با غارت کردن شانس زنده ماندن رو بالا ببری؟ ارتقای تجهیزات یکی از راه‌های افزایش شانس پیروزی در این سرزمینه. میتونی همه‌ی تجهیزاتت رو مثل زره، سلاح و یا نارنجک، به میدان نبرد بیاری. اما یادت باشه! هرچی مجهزتر پا به میدان نبرد بذاری، چشمهای حریص و طمعکار بیشتری رو به خودت جلب میکنی! پس بهتره مراقب باشی تجهیزاتت رو از چنگت درنیارن!


اسلحه‌هایی که به سلیقه خودت سوار شدن!

خیلی از اسلحه‌ها لوازم جانبی و تجهیزات زیادی دارن که میتونی به هر سبکی که خودت می‌خوای شخصی‌سازیشون کنی. اسلحه‌هات رو با اسکین‌های مناسب حفظ و تزئین کن و تجربه‌ی فوق‌العاده‌ی آزادی عمل رو بچش!


بازار و اقتصادی باز!

میشه مثل یک فروشنده غنایمی رو که جمع‌آوری کردی بفروشی و سود کنی! و یا تجهیزات و سلاح قدرتمند بخری تا شانس پیروزیت در میدان نبرد بیشتر بشه! حتی این فرصت رو پیدا می‌کنی که غنایم بیشتری غارت کنی و و بازار تسلیحاتی بزرگی راه بندازی!


[فصل جدید: سوار سایه‌ها]

فصل اول: سوار سایه‌ها اینجاست! بدلندز! آماده‌ای تا این چالش‌های بزرگ رو به جان بخری و با سایه‌ها حرکت کنی؟


چالش‌ها و جوایز بیشتر!

خودت رو برای مأموریت‌ها و چالش‌های تازه آماده کن! تجربه بدست بیار و جوایز رده‌بالا رو از آن خودت کن. با داشتن اشتراک نبرد، جوایز بیشتری هم بدست میاری! جوایزی مثل لباس جنگجوی سایه‌ها، جلوه‌های ویژه و آواتارهای منحصربفرد!


جوایز رویداد فصل نهایی

مأموریت‌ها رو انجام بده تا سکه‌های سیلیکونی گیر بیاری و باهاشون شانست رو در گردونه‌ی شانس امتحان کنی! جوایز ویژه شامل لباس راسیل، ‌عناوین ویژه و موارد متنوع زیادیه! به علاوه، با سکه‌های سیلیکونی می‌تونی در رویداد فروشگاه، جوایز کمیابی مثل لباس جنگی مخفی بدست بیاری.


تابلوی رتبه‌بندی فصلی

رتبه‌بندی فصلی یکی دیگه از جاهاییه که باید قدرتت رو به نمایش بذاری! خودت رو به رده‌های بالا برسون و عناوین ویژه رو باز کن و به همه‌ی دنیا نشان بده که هیچکس نمی‌تونه با قدرت شکست‌ناپذیرت مقابله کنه!

وقتشه که سفر جدیدت رو شروع کنی و جوایز بی‌نهایتی که در انتظارت هستن رو به چنگ بیاری!

User Reviews - ۵۰۴ Rates
3.4 from 5
5
4
3
2
1
KIND_O
KIND_O
۱۴۰۱/۱۰/۰۱
خیلی خوبه که نسخه فارسی رو داره خیلی ممنون
afg pouria
afg pouria
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
سلام خسته نباشید واقعا بازی خوبی هس از من نمیدونم چش شده ی پیام میاد ک میگه سرنخهایی بدست اومده رو میتونی در ارشیو نگهداری کنی بعدش میزنه رویی داستان دیگه هیچ جاش کار نمیکنه فقد میاد بالایی داستان میگن کلید کنید اونجا کلید میکنم میاد شامل گزارش بعد کلید میکنی کار نمیکنه یهو از بازی میاد برون راهنمای
t.h
t.h
۱۴۰۲/۰۵/۰۳
عالی بود پیشنهاد می کنم نصب کنید