قرآن هدی

قرآن هدی

نسخه ۱.۵۰
+۵۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۷
مگابایت
حجم

«هدی» اولین قرآن دیجیتال مورد تایید سازمان دارالقرآن‌الکریم


مطالعه قرآن یکی از کاربردهای مفید و مطلوب برای تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند است. ولی نمایش تمام‌صفحه روی این ابزارها که اغلب از یک کتاب جیبی نیز کوچکتر هستند همواره مشکلاتی به همراه دارد. خصوصا که خواننده نیاز به تشخیص صحیح اعراب نیز دارد. 


در این نرم‌افزار تلاش کرده‌ایم که با نوآوری و نگاهی کاملا متفاوت با توجه به ویژگیها و مشخصه‌های مخصوص دستگاه‌های هوشمند، ابزاری طراحی کنیم که به همگان امکان دهد که به بهترین نحو از مطالعه کتاب آسمانی بهره برند. موارد زیر بخشی از نتایج این نگاه متفاوت هستند؛


در ساختار فونت این نرم‌افزار توجهی ویژه صورت گرفته تا علاوه بر نمایش زیبا و ظاهری چشم‌نواز، کم‌رنگ شدن حروف ناخوانا و نمایش رنگی، علائم وقف و جای‌گذاری دقیق محل اعراب، قرائتی ساده و دقیق برای خواننده به ارمغان آورد. 


در طراحی نرم‌افزار نیز نوآوری‌هایی منحصر به فرد صورت گرفته که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


نمایش سطری متن قرآن کریم با صفحه‌بندی عثمان طه،
نمایش متحرک متن قرآن هماهنگ با تلاوت، 
دو حالت نمایش برای  مطالعه در شب و روز، 
امکان تنظیم اندازه فونت متناسب با نیاز و سلیقه و کاربر،
حرکت خودکار متن برای قرائت شخصی با امکان تنظیم سرعت.


کاربر میتواند به انتخاب خود از شنیدن قرائت همراه متن، نمایش ترجمه، و نمایش بزرگتر لغتِ در حال قرائت، بهره ببرد که علاوه بر افزایش سهولت در استفاده، کمک خواهد کرد به روشی خودکار توانایی در مطالعه صحیح کتاب آسمانی افزایش یابد.


متخصصان دو گروه نارسیس و مریم افتخار دارند که این نرم‌افزار را به تمام دوستداران گنجینه بی‌پایان معارف قرآن کریم هدیه کنند.امید داریم که به این وسیله همه بتوانند این مصحف آسمانی را همیشه و در همه حال همراه داشته باشند.


لطفا ما را از نظرات سازنده خود، بی‌بهره نگذارید و در معرفی و بهبود نرم افزار یاری کنید.

logo-enamad logo-samandehi