مورتال کمبات رویال 2

مورتال کمبات رویال 2

نسخه ۱.۰.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۷۴
مگابایت
حجم

داستان بازی


داستان پس از اتفاقات آرماگدون و در حالی که همه جنگجویان هر دو طرف کشته شده اند و فقط ریدن و شائوکان باقی مانده اند شروع میشود . ریدن که حالا شکست خورده و به مرگ نزدیک است آخرین تلاش خود را میکند تا طلسم خود را که حالا شکسته است طوری جادو کند تا بتواند به گذشته برگردد و جمله ی "او باید برنده شود" را پیش از مرگش به زبان میاورد .


در اتفاقات بازی اول ، ریدن که حالا صحنه هایی از آینده را میبیند و لوکنگ که توسط شنگ سونگ به تورنمنت دعوت شده دیده میشوند . پس از دو بازی اول تورنمنت و شکست رپتایل و باراکا (Baraka) توسط جانی کیج ، ریدن و لوکنگ با او ملاقات میکنند و دلیل و هدف اصلی برگزاری تورنمنت را به او توضیح میدهند ، اما کیج باور نمیکند . پس از این ، کیج با سونیا بلید که در تلاش است تا با نیروهای ویژه ارتباط برقرار کند مواجه میشود و به او پیشنهاد کمک میدهد . سونیا که در اول با کیج خصومت داشت ، پس از نجات یافتن از دست مزدور گروه اژدهای سیاه (The Black Dragon) ، کینو (Kano) ، توسط کیج با او گرم میگیرد . در این زمان ، کیج به درستی و حقیقت حرف های ریدن پی میبرد . کمی بعد ، سونیا جکس را با کمک ریدن نجات میدهد . پس از این ریدن صحنه هایی را که میبیند و پیش بینی های خود را برای چهار جنگجوی قلمروی زمین توضیح میدهد .


کمی بعد ، ریدن صحنه های بیشتری مبنی بر کشته شدن سابزیرو توسط اسکورپیون و شکل گیری یک جنگجوی جدید میبیند . ریدن پیش اسکورپیون میرود و از او میخواهد تا از جان سابزیرو بگذرد ، و در عوض به او قول میدهد که الدرگاد ها قبیله ی او ، شیرای ریو (Shirai Ryu) ، را دوباره بازسازی کنند و به دنیای فانی بازگردانند . بعدا اسکورپیون در اتاق شنگ سونگ با سابزیرو مواجه میشود و او را به قلمروی آتش میبرد و با او میجنگد و شکستش میدهد . اسکورپیون خواسته ی ریدن را به یاد میاورد و سابزیرو را نمیکشد . اما کوان چی ظاهر میشود و صحنه هایی از حمله ی لین کویی به قبیله ی اسکورپیون و کشتن زن و فرزند او را نشان میدهد . این صحنه های اسکورپیون را خشمگین میکند و باعث میشود که او درخواست ریدن را رد کند . او با جمجمه ی سوخته ی سابزیرو به اتاق شنگ سونگ باز میگردد و سپس فریاد زنان ناپدید میشود . بعدها شنگ سونگ به سایرکس (Cyrax) دستور میدهد تا کیج را در مسابقات بکشد ، اما ریدن او را از این کار منع میکند . سایرکس کیج را در مسابقه شکست میدهد اما به درخواست ریدن احترام میگذارد و او را نمیکشد . بعدا سکتور در مورد کار سایرکس با او ملاقات میکند و با او میجنگد ، اما سایرکس او را شکست میدهد .


در همین حال ، کیتانا تلاش میکند تا لوکنگ را بکشد اما شکست میخورد . لوکنگ گورو و شنگ سونگ را نیز در تورنمنت شکست میدهد . به هر حال ، با وجود این پیروزی ، طلسم ریدن بعدها میشکند . شائوکان که با شکست قلمروی خارج ناامید شده دستور اعدام شنگ سونگ را میدهد ، اما وقتی پیشنهاد برگزاری یک تورنمنت دیگر در دنیای خارج به او داده میشود ، از جان شنگ سونگ میگذرد . در طی اتفاقات این تورنمنت کیتانا سرگذشت واقعی خود را میفهمد و جکس ، جانی کیج و ریدن برای نجات سونیا دست به کار میشوند . در این زمان برادر کوچک سابزیرو و همچنین اسموک (Smoke) برای فهمیدن سرنوشت سابزیروی اصلی به طور پنهانی وارد قلمروی خارج میشوند . در همین حال ارمک جکس را معلول میکند . با کمک ریدن به اسموک ، سابزیرو به جای او به یک سایبرگ تبدیل میشود و این به طور ناخواسته باعث تغییر خط زمانی میشود . ریدن تلاش میکند تا کونگ لائو عنوان قهرمان تورنمنت بعدی انتخاب شود اما با کشته شدن لائو توسط شائوکان پس از شکست کینتارو ، ریدن اجازه میدهد تا لوکنگ برای بار دوم هم قهرمان تورنمنت باشد ......


سبک بازی
بازی مورتال کمبات رویال 2 نسخه دوم از این بازی می باشد و  در سبک اکشن و کاملا هیجانی می باشد در این نسخه از بازی با همکاری پنج جنگجوی جکس، رایدن، لیوکانگ، کونگ لاو و سابزیرو به مبارزه علیه نیروهای تاریکی می پردازیم هر یک از این جنگجویان دارای قدرت منحصر به فردی هستند که در طی مراحل بازی قدرت خود را افزایش داده تا با استفاده از نیروهای کمکی به جنگ گورو، کینتارو و شائوکان بروند. سعی کنید استراتژی مورد نظر خود را پیدا کرده و طبق آن مراحل را پیش ببرید.


خصوصیات بازی


افزودن پرداخت درون برنامه


افزودن سه شحصیت اصلی جدید به بازی


افزودن مراحل جدید با تصاویر زمینه جدید و گرافیک با کیفیت بالا


استفاده از بیشتر شخصیت های مورتال کمبات در بازی


محیط گرافیکی منحصر به فرد


انیمیشن های فوق العاده برای شخصیت ها و محیط بازی


صداگذاری عالی و آهنگ های متنوع و جدید برای مراحل بازی


آفلاین بودن بازی
و ...

logo-enamad logo-samandehi