+۱۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۲
مگابایت
حجم

اساس آی دکتر تشخیص احتمالی بیماری فرد بر اساس اطلاعاتی است که کاربر در اختیار برنامه قرار می دهد. تشخیص صرفا بر اساس علایم کاربر خواهد بود. به عنوان مثال کاربر با درج چند علایم بیماری همچون سردرد، حالت تهوع، و… بیماری احتمالی که شاید به آن دچار شده است را مشاهده خواهد کرد. ما همواره سعی می کنیم با دقت بیشتری اطلاعات را جمع آری و ساماندهی کنیم ولی تیم نرم افزاری در قبال صحت نتایج هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و شما برای رسیدگی به وضعیت بیماری تان حتما باید به پزشک مربوطه مراجعه کنید.


برای شروع و تشخیص بهتر علائم توسط نرم افزار، شما یک یا چند علائم مهمی را که احساس می کنید را توسط فیلد جستجوی علائم پیدا و انتخاب می کنید.


در مرحله بعدی نرم افزار سوالاتی همچون علایم دیگری که شما قبلا وارد نکرده اید را خواهد پرسید. در صورتی که علائم پیشنهادی سیستم درست باشند آنها را انتخاب می کنید و بر روی تشخیص بیماری تپ می کنید. در این مرحله اطلاعات جمع آوری شده توسط نرم افزار به سرور منتقل شده و بیماری های احتمالی بهمراه اطلاعات تکمیل تر برای شما نمایش داده می شود.


هر چقدر علائم با دقت بیشتری انتخاب شوند حدس سیتم نیز دقیق تر خواهد بود.


به هیچ عنوان برای علایم و نام بیماری ها از حروف انگلیسی استفاده نکنید، چون نتیجه ای نخواهد داشت. بزودی زبان انگلیسی نیز برای کاربران انگلیسی زبان به برنامه اضافه خواهد شد.


فعلا در این نسخه هیچ گونه اطلاعاتی از بیماری های کاربر در سرور ذخیره نمی شوند ولی در صورت استقبال کاربران سرویس های بسیار مهم و کاربردی در خصوص سلامت به نرم افزار افزوده خواهد شد.


با توجه به اینکه این نرم افزار بی هیچ کمک مالی توسعه داده شده است تنها خواهش ما از کاربران عزیز این است که با فیدبک ها و نظراتشان در جهت توسعه بهتر این سرویس کمک کنند. 


بروزرسانی های این نرم افزار بصورت مداوم و با پشتکار فراوان تیم ادامه خواهد داشت.


منابعی که از آنها برای تهیه محتوای بیماری ها استفاده شده است:


ویکی پدیا - پایگاه پزشکان ایران (irteb.com)

logo-enamad logo-samandehi