۱
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۱۱۲
مگابایت
حجم

"زی"  اولین بازی  سبک زندگی ایرانی – اسلامی است که به سفارش سازمان فرهنگی خانواده توسط موسسه موج حامی رسانه تولید گردید.


"زی"  موجودی فضایی است که بر حسب شرایط نامساعد محل زندگی خود تصمیم به خارج شدن از آن گرفته و پس از بررسی ها تصمیم گرفته به کره زمین وارد شود، "زی"  هیچگونه اطلاعات کاملی در مورد نوع زندگی در این سیاره ندارد به همین خاطر شما موظف هستید نحوه صحیح زندگی کردن را به او بیاموزید.


برای پرورش "زی"  میتوانید از راه های مختلفی از جمله مسافرت به استان های کشور و آشنایی با آداب و رسوم آنها، بازی ها، رفتن به مدرسه، پرورش گل و گیاه و حیوانات خانگی و... که در بازی تعبیه شده است سکه بدست آورید و از آن سکه ها در موارد مورد نیاز جهت رشد "زی"  استفاده کنید، "زی"  حتی ممکن است در اثر اشتباهات شما مریض شود، اگر به وی خوب رسیدگی نکنید حتی کسل هم میشود. پیشنهاد ما به شما این است اگر برای اولین بار است که "زی"  را مورد حمایت خود قرار داده اید ابتدا در قسمت کتابخانه کتاب راهنمای بازی را مطالعه کنید که با امکانات بازی بیشتر و بهتر آشنا شوید.


در این آپدیت از "زی"  ما امکانات بیشتری را به آن افزوده ایم، افزایش تعداد بازی های سرگرم کننده، وجود دستاوردها و تعریف ماموریت هایی برای شما که به رشد "زی"  کمک شایانی می کند، سرگرمی هایی مانند صدای حیوانات، غذاها و خوراکی های جدید، 10 نوع کتاب خواندنی و جذاب، شهرها و استان های بیشتری برای مسافرت، در مدرسه امکانات جدیدی همچون جدول ضرب اضافه شده است که میتواند در رشد علمی "زی"  به شما کمک کند، امکانات ظاهری و شخصی جدید، میوه ها، داروها و نوشیدنی های جدیدی اضافه شده است تا در زمان کسالت "زی"  بتوانید با استفاده از آنها سلامتی را به وی برگردانید . . .


فراموش نکنید "زی"  مسلمان است و نماز میخواند، اگر نمازها و کارهای خیر را انجام ندهید قلب "زی"  رشد نمی کند و او از لحاظ روحی مریض میشود.


انتقادات و پیشنهادات خودتون را از طریق کافه بازار و یا راه های زیر به اطلاع ما برسانید که ما در ساخت و بروزرسانی های بعدی "زی"  بتوانیم در کنار شما باشیم و "زی"  بخوبی در زمین رشد یابد :


zee@mojmedia.com


http://www.mojmedia.com

logo-enamad logo-samandehi