Injustice 1-6

Injustice 1-6

Version 1.1
500
Active installs
Books & Reference
Category
74
MB
Size

برای سال ها متروپولیس به ابرقهرمان خود ، سوپرمن ، می بالید . او در کنار لیگ عدالتخواهان برای تمام کشور و دنیا قوت قلب به حساب می امد و بارها زمین را از آسیب دور نگاه داشت . اما او هیچ گاه ار صمیم قلب چیزی را از دست نداده بود .
جوکر که از شکست های پیاپی روبروی بتمن به ستوه آمده تصمیمی عجیب می گیرد ، او بازی را به متروپولیس و تا خصوصی ترین نقطه ی زندگی سوپرمن می کشاند . او در شروع داستان با کاری وحشتناک آغازی بر فروپاشی اخلاقی سوپرمن می شود و او را به همراه لیگ عدالتخواهان به دره ای از بی عدالتی پرت می کند .
این کمیک برای اولین بار در سال 2013 و بعد از انتشار بازی " بی عدالتی : خدایان میان ما " منتشر شد . در اول کار خیلی از طرف هواداران مورد توجه قرار نگرفت ، اما در ادامه به دلیل پیشینه ی داستانی که ماجرای آن 5 سال قبل از بازی شروع می شود و البته پیش روی بسیار خوب داستان ، این عنوان طرفداران بی شماری را جذب می کند . " بی عدالتی : خدایان میان ما " از جمله معدود کمیک هایی ست که به صورت هفتگی از طرف ناشر بزرگ ، DC منتشر می شود و البته داستان آن در راستای کمیک های اصلی این شرکت و دنیای آن خواهد بود .
در این نرم افزار جلد اول تا ششم داستان بی عدالتی با کیفیت بسیار عالی به همراه ترجمه فارسی گنجانده شده و به رایگان قابل دانلود است.
قابلیت های متنوع این نرم افزار تجربه کامیک دیدن را تا حد ممکن برای علاقه مندان ساده و لذت بخش کرده.
قسمت های بعدی این داستان به همراه دیگر کامیک های برتر جهان نیز توسط موبوکمیک ارائه شده. جهت اطلاع بیشتر میتوانید به سایت موبوکمیک مراجعه کنید.

logo-enamad logo-samandehi