بی عدالتی جلد 13 تا 15

بی عدالتی جلد 13 تا 15

نسخه ۱.۲
۱۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۴۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

دراین قسمت:
بعد از جدایی پیش آمده بین گروه ابرقهرمانان ، در حالی که اطرافیان سوپرمن کوکورانه او را فردی مقدس می دانند ، کسی که به هیچ وجه اشتباه نمی کند ... اما در این میان فلش شک خودش را دارد . اون قصد دارد در این رابطه به خود سوپرمن اخطار دهد .

برای سال ها متروپولیس به ابرقهرمان خود ، سوپرمن ، می بالید . او در کنار لیگ عدالتخواهان برای تمام کشور و دنیا قوت قلب به حساب می امد و بارها زمین را از آسیب دور نگاه داشت . اما او هیچ گاه ار صمیم قلب چیزی را از دست نداده بود .
جوکر که از شکست های پیاپی روبروی بتمن به ستوه آمده تصمیمی عجیب می گیرد ، او بازی را به متروپولیس و تا خصوصی ترین نقطه ی زندگی سوپرمن می کشاند . او در شروع داستان با کاری وحشتناک آغازی بر فروپاشی اخلاقی سوپرمن می شود و او را به همراه لیگ عدالتخواهان به دره ای از بی عدالتی پرت می کند .
این کمیک برای اولین بار در سال 2013 و بعد از انتشار بازی " بی عدالتی : خدایان میان ما " منتشر شد . در اول کار خیلی از طرف هواداران مورد توجه قرار نگرفت ، اما در ادامه به دلیل پیشینه ی داستانی که ماجرای آن 5 سال قبل از بازی شروع می شود و البته پیش روی بسیار خوب داستان ، این عنوان طرفداران بی شماری را جذب می کند . " بی عدالتی : خدایان میان ما " از جمله معدود کمیک هایی ست که به صورت هفتگی از طرف ناشر بزرگ ، DC منتشر می شود و البته داستان آن در راستای کمیک های اصلی این شرکت و دنیای آن خواهد بود .
در این نرم افزار جلد اول تا ششم داستان بی عدالتی با کیفیت بسیار عالی به همراه ترجمه فارسی گنجانده شده و به رایگان قابل دانلود است.
قابلیت های متنوع این نرم افزار تجربه کامیک دیدن را تا حد ممکن برای علاقه مندان ساده و لذت بخش کرده.
قسمت های بعدی این داستان به همراه دیگر کامیک های برتر جهان نیز توسط موبوکمیک ارائه شده. جهت اطلاع بیشتر میتوانید به سایت موبوکمیک مراجعه کنید.

نظرات کاربران

نبی
۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خیلی عالی ولی چون خیلی دیر امد ورایگان نمی زارید. دوتا ستاره نمیدم .
حسین
۱۳۹۴/۰۶/۲۸
خیلی خوبه خواهشا بازم ترجمه کنید مرسی
w
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
کمیک خوبیه اما برای 3 جلد واقعا 1000 تومان کمی زیاده
kourosh
۱۳۹۴/۰۴/۱۲
یکی از خوبیای موبو کمیک اینه که قسمت اولو برای معتاد شدن ما رایگان میزاره اما چرا این قسمت سه تا بود تا اینجا همه کمیکای موبو کمیکو خریدم ول
Mohammad Bagher
۱۳۹۴/۰۱/۱۱
عالی بود فقط خواهشا قسمتهای بعدی را زود به زود بگذارید.
مهرداد
۱۳۹۳/۱۲/۲۵
فوق‌العاده فقط قسمتاش کم بود لطفا هر چه سریعتر قسمت های بعدی رو بزارین ممنون
SMSH120
۱۳۹۵/۰۱/۲۰
عالی.
خوبه
۱۳۹۴/۰۴/۲۱
خیلی خوب عالی ممنون