OfficeSuite Farsi Font Pack

OfficeSuite Farsi Font Pack

نسخه ۱.۱.۱
نصب از بازار
11000 تومان
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵۷
کیلوبایت
حجم

فونت‌های این برنامه تنها در برنامه‌ی آفیس سوییت قابل استفاده است و خود برنامه به تنهایی شامل فونت نمی‌باشد. برای استفاده از فونت‌ها باید نسخه‌ی کامل برنامه‌ی آفیس سوییت را از کافه‌بازار خریداری نمایید، در غیر این صورت فونتی بر روی دستگاه شما نصب نمی‌شود.

فونت‌های این برنامه تنها در برنامه‌ی OfficeSuite قابل استفاده است و به تنهایی یا با برنامه‌های دیگر کاربرد ندارد. لطفاً پیش از خرید این برنامه، نسخه‌ی کامل برنامه‌ی آفیس‌سوییت را از لینک زیر دانلود نمایید. https://cafebazaar.ir/app/com.mobisystems.editor.office_registered/?l=fa
پیرو قرارداد رسمی بازار با Mobisystems، از این پس می‌توانید نسخه‌ی غیررایگان این برنامه را به ریال و با اعتبار کافه‌بازاری و یا کارت‌های شتاب خریداری نمایید. از این پس، متن‌های نوشته شده در برنامه‌ی آفیس دستگاه خود را با فونت‌های معروف آفیس مایکروسافت مطالعه کنید و در کنار آن‌ها از فونت‌های فارسی پیاده‌سازی شده در این برنامه لذت ببرید. فونت‌های زیر به طور ویژه برای نسخه‌ی کافه‌بازار این برنامه و برای کاربران ایرانی پیاده‌سازی شده‌اند: * Iran Serif * Iran Sans * Iran Sharp * Iran Kharazmi * Iran Rounded این برنامه از فونت‌ها، شامل مجموعه‌ای از بهترین و خواناترین فونت‌های فارسی است که تا به حال در برنامه‌های اندرویدی پیاده‌سازی شده است و هم‌چنین تمامی فونت‌های پراستفاده در برنامه‌های آفیس را در خود جای داده است.

logo-enamad logo-samandehi