تکنولوژی فکر

تکنولوژی فکر

نسخه ۲.۱.۶
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

تکنولوژی فکر این امکان را به شما می دهد که هر آنچه را که بدان می اندیشید محقق سازید.


به کمک این اپلیکیشن کلیه دوره ها، محصولات صوتی و تصویری، کتاب ها و کلیپ های انگیزشی دکتر علیرضا آزمندیان بنیان گذار تکنولوژی فکر در ایران در دسترس شما قرار می گیرد. همچنین در بخش ارزیابی شبانه میزان همسویی شما با قوانین جهان هستی را سنجیده و بر روی نمایشگر نشان خواهد داد.


 


تکنولوژی فکر چیست؟


تکنولوژی فکر یکی از دست آوردهای بزرگ بشر در قرن اخیر است. این تکنولوژی یک نگرش نظام مند به فرآیند تفکر در انسان است که با به کارگیری آن می توان همواره زیبا، خلاقانه، امیدوار و هدفمند اندیشید. انسان به عنوان جانشین خداوند بر روی زمین قادر است به کمک این تکنولوژی و همسویی با قوانین جهان هستی تمام کائنات را با افکار خود همنوا کرده و هر آنچه را که اراده کند و به آن بیندیشد محقق سازد.


تکنولوژی فکر اندیشه های شما را  عوض نموده و نظام باورهایتان را از نو می سازد. این تکنولوژی از شما یک چهره جذاب و محبوب ساخته تا با برقراری زیباترین ارتباطات انسانی در دل ها نفوذ نمایید و ایمان شما را نسبت به خداوند بخشنده قوی تر می کند. همچنین راز موفقیت در تمام عرصه های زندگی و دستیابی به سعادت و سلامت تا پایان عمر را به شما می آموزد.


کاربرد اپلیکیشن تکنولوژی فکر چیست؟


با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید از هر کجای دنیا که هستید با دکتر علیرضا آزمندیان بنیان گذار تکنولوژی فکر در ایران همراه شده و از کلیه دوره ها و آموزش های ایشان استفاده کنید.


همچنین یکی از مهمترین اصول تکنولوژی فکر مراقبت و اشراف لحظه به لحظه به ضمیرناخودآگاه در همسویی با قوانین جهان هستی است که شما را به عظمت می رساند. این سامانه قادر است با سنجش و تحلیل روزانه ابعاد مختلف پارادایم و مقایسه آن با روزهای گذشته میزان همسویی پارادایم شما با قوانین جهان هستی را محاسبه نموده و نمایش دهد. به همین منظور، در پایان روز اصولی که در طول روز به آنها پایبند بوده اید از شما خواسته می شود. با ذخیره و تحلیل روزانه پایبندی شما به این اصول، میزان همسویی پارادایمتان با قوانین هستی در نمایشگر تعبیه شده در بخش ارزیابی شبانه قابل مشاهده است.


بی تردید با استفاده مستمر از اپلیکیشن تکنولوژی فکر شاهد تحولی شگرف در زندگی خود بوده و موفقیت و سعادت را در آغوش خواهید گرفت.

logo-enamad logo-samandehi