بازی تست تمرکز خلبانی

بازی تست تمرکز خلبانی

نسخه ۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
رانندگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

بازی تست تمرکز خلبانی (Escapa):
بازی تست تمرکز خلبانی (Escapa) یکی از مشهورترین بازی های تست و تقویت تمرکز ذهنی می باشد. کافی است عبارت "تست تمرکز" و یا "Escapa Game" را در گوگل جستجو کنید تا ببینید این بازی، از چه محبوبیتی برخوردار است. در نوع کلاسیک این بازی باید با استفاده از موس مربع قرمز را نگهدارید و آن را طوری حرکت دهید که به سایر اشیاء چهارگوش متحرک و نیز به دیواره کادر برخورد نکند. سرعت اشیاء متحرک بطور مستمر در حال افزایش است.

تست خلبانی:
گفته می شود خلبانان نیروی هوایی آمریکا از این تست و یا چیزی شبیه آن برای تقویت قوای تمرکز ذهنی خود استفاده می کنند و حتی می توانند تا مدت ۲ دقیقه از برخورد مربع قرمز به سایر اشیاء چهارگوش متحرک و نیز به دیواره ها جلوگیری کنند. بطور حتم این گفته شایعه ای بیش نیست، اما در عین حال نشان می دهد انجام این بازی چه تمرکز بالایی می خواهد و تا چه حد جذاب و اعتیاد آور است. حتی رکوردهای جهانی نیز برای این بازی ثبت شده است. اگر شما بتوانید مرحله ۵ این بازی را که بسیار شبیه Escapa استاندارد است، به مدت ۲۵ ثانیه بازی کنید،‌ تمرکز بالایی دارید و رد کردن این مرحله نشان از قدرت ذهنی فوق العاده دارد!

افزایش قدرت تمرکز ذهنی:
در این برنامه، نسخه کلاسیک برنامه را به همراه انواع جدید و جذاب با گرافیکی جالب تولید کرده ایم تا هم از آن لذت ببرید و هم قدرت تمرکز ذهنی خود را افزایش دهید. انواع و سطوح مختلف انجام بازی به شما اجازه می دهد،‌ قدرت تمرکز ذهنی خود را در حالات مختلف مورد آزمایش قرار دهید و به مرور رکوردهای خود را بهبود بخشید. بهترین رکورد شما در سیستم ثبت می شود و می توانید آن را مبنایی برای مقایسه قرار دهید.

قوانین بازی:
این بازی مهیج و اعتیاد آور قوانین بسیار ساده ای دارد. در هر مرحله یک شیء تحت کنترل در مرکز صفحه است که با انگشت شما کنترل می شود. شما باید سعی کنید مانع از برخورد این شیء به سایر اجسام متحرک شوید. اگر در اطراف صفحه بازی کادر قرمزرنگی وجود دارد، شما باید از برخورد شیء‌ تحت کنترل به دیواره ها نیز جلوگیری کنید. در غیر این صورت برخورد به دیواره ها مجاز است. هر مرحله از بازی زمان محدودی دارد که در طی این زمان شما باید مانع از برخورد جسم متحرک به موانع شوید.
با عبور از هر مرحله معادل زمان تعیین شده به ثانیه سکه دریافت خواهید کرد و در هر مرحله نیز می توانید با پرداخت ۲۰ سکه در صورت لزوم، برخورد به دیواره ها را مجاز کنید تا بازی ساده تر شود و یا با پرداخت معادل زمان بازی به ثانیه، از سکه های موجود خود از آن مرحله عبور نمایید.

تنظیمات و سفارشی سازی:
جذاب ترین قسمت برنامه یک سطح کاملا سفارشی و قابل تنظیم است که با استفاده از قسمت تنظیمات سیستم، می توانید طرح زمینه بازی، مجاز بودن برخورد به دیواره ها، نوع نمایش اشیاء متحرک، تعداد اشیاء متحرک، سرعت و شتاب آنها را کنترل کنید و به سلیقه خود یک سطح جدید از بازی تمرکز را ایجاد کنید. حتی می توانید سطحی از بازی را که مناسب کودکان باشد،‌طراحی کنید. این مرحله با اولین پرداخت فعال می شود.

logo-enamad logo-samandehi