بازی زندگی

بازی زندگی

نسخه ۱.۴.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

فکر میکنید پولدار میشوید یا فقیر؟ هنرمند یا دکتر؟ معتاد یا سالم؟!

در این بازی بخشی از زندگی یک جوان و کلیه انتخاب ها و چیز هایی که در طول زندگی برایش پیش می آید را با چاشنی طنز ببینید.

و در تست روانشناسی فوق حرفه ای! شخصیت خود را بشناسید! 🤣

راستی پولدار شدن در زندگی به این راحتی ها هم نیست 😉

نکته: بازی از ۴ بخش تشکیل شده که در آنها نحوه زندگیتان را مشخص میکنید. در پایان بخش سوم فقط یکبار نیاز است نسخه کامل را تهیه کنید. بعد از آن میتوانید حالت های مختلف را تجربه کنید و مدال ها را بگیرید.

در رسانه‌ها

بازی زندگی: چالش های مختلف زندگی در قالب یک بازی

بسیاری از انتخاب های زندگی، آینده ما را تحت تاثیر قرار میدهند و بعضی از تصمیم ها ممکن است برای ما بسیار گران تمام شوند! انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب شغل، انتخاب همسر و ... از جمله مهم ترین تصمیماتی هستند که در طول زندگی میگیریم. "بازی زندگی" عنوان بازی است که در این مطلب به نقد و بررسی آن پرداخته ایم. سازنده مهم ترین ابعاد زندگی در رده های سنی مختلف را در این بازی به تصویر کشیده است.

نقد و بررسی بازی زندگی؛ تجربه روش‌های مختلف زندگی

بازی ای که امروز قصد معرفی و بررسی کردن آن را داریم بازی زندگی نام دارد. این بازی هم در همین سبک و چیزی شبیه به بازی پرسونا است که قبل تر در سایت بررسی شده است. اگر علاقه مند به این نوع بازی‌ها پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید.

۳۰ سال در ۳ دقیقه | بررسی و معرفی بازی موبایلی بازی زندگی

«بازی زندگی» محصولی است که تقریبا در دسته داستان تعاملی قرار می‌گیرد اما موضوعش زندگی است. بازیکن وظیفه دارد در هر مرحله برای شخصیت اصلی تصمیمی بگیرد؛ این انتخاب‌ها در مراحل بعدی تاثیر دارند و خط سیر قصه از ابتدا تا انتها به هم وصل است. سبک تعاملی از دسته‌های کمتر شناخته شده صنعت است. اما تقریبا اکثر تولیدات این ژانر، موفق و محبوب از آب در می‌آیند.

logo-enamad logo-samandehi