لس ام اس

لس ام اس

نسخه ۲.۴.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

لس.ام.اس یک برنامه مدیریت تماس و مدیریت پیامک ایرانی است با محیط کاربری جذاب و قابلیتهایی که هرگز ندیده اید
1- امکان خصوصی سازی برخی مخاطبین و همچنین بلاک کردن برخی دیگر (هم برای پیامک ها و هم برای تماس ها) به طوری که هرگز پیامهایشان وارد اینباکس نشود و یا در صورت تمایل شما هیچ آلارمی نیز نشان ندهد. شما میتوانید اشخاص را طوری بلاک کنید که حتی شماره تماس گیرنده نیز در لیست تماس های اخیر شما باقی نماند. این قابلیت کاملأ رایگان است و برای همیشه رایگان باقی می ماند.
2- قابلیت فشرده سازی پیامک ها با دو الگوریتم متفاوت که شما را قادر میسازد تا 240 حرف فارسی را در یک پیامک ارسال کنید.
3- پیشنهاد کوتاه سازی پیامك : این قابلیت جدید، پیامکی که میخواهید بفرستید را بررسی کرده و در صورتی که امکان کوتاهتر کردن پیامک (به طوری که اندازه پیامک حداقل یک سایز کمتر شود) وجود داشته باشد، به شما پیشنهاد میدهد آن را کوتاهتر کنید. در متن این پیشنهاد شما میتوانید ببینید که کدام حروف و یا کلمات قابل حذف شدن هستند. در صورتی که پیشنهاد لس.ام.اس را بپذیرید، لس.ام.اس به طور خودکار کلمات و حروف اضافه را حذف میکند.
4- قابلیت ارسال با تأخیر : آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که پیامی را به اشتباه برای کس دیگری بفرستید و برای خود دردسر ایجاد کنید؟ با استفاده از این ویژگی، هنگامی که پیامی را برای کسی ارسال کنید، شمارش معکوس برای ارسال پیام آغاز میشود. در صورتی که از برنامه خارج شوید، یا صبر کنید تا شمارش معکوس به پایان برسد و یا بر روی عدد شمارنده ضربه بزنید، پیام بلافاصله ارسال میشود، ولی چنانچه پیش از پایان شمارش معکوس، متوجه شوید که در متن پیام اشتباهی وجود دارد، و یا پیام را به اشتباه برای کس دیگری فرستاده اید، بلافاصله ارسال را لغو میکنید.
5- بلاک کردن شماره های تبلیغاتی: با این ویژگی از شر پیامک های تبلیغاتی راحت میشوید. همانظور که میدانید چنانچه دریافت پیامک تبلیغاتی خود را از طریق مخابرات غیر فعال کنید، پیامکهای بانک ها و سایر ارگانهایی که با آنها کار میکنید نیز برای شما نمی آیند. با این ویژگی شما میتوانید تمام پیامک های تبلیغاتی را بلاک کنید، به جز آن تعداد خاصی که نمیخواهید بلاک شوند. به عنوان مثال تمام شماره هایی که با +982 آغاز میشوند را بلاک میکنید به جز شماره ی +98200090 که شماره ی برنامه ی نود است. همیچنین میتوانید تمام شماره های ذخیره نشده در گوشی خود را بلاک کنید.
6- قابلیت ارسال شکلک های زیبا توسط پیامک
7- نمایش خاص برای واژگان خاص از قبیل خلیج فارس و اسامی متبرک
8- امکان شخصی سازی محیط از قبیل تغییر صفحات زمینه و رنگ ها
9- قابلیت رمزگذاری برای ورود به نرم افزار
10- امکان جستجو در پیامک ها
11- سازگار با تمام نسخه های اندروید
توجه : پیامک های فشرده سازی شده و شکلک ها را فقط برای افرادی میتوانید بفرستید که این نرم افزار را داشته باشند. مهم نیست که گیرنده ی پیامک نسخه ی رایگان را نصب کرده باشد یا نسخه ی خریداری شده. در صورت ارسال نامها و واژگان خاص برای افرادی که این نرم افزار را ندارند، این واژگان به صورت عادی نمایش داده میشوند

logo-enamad logo-samandehi