Microsoft Office Lens - PDF Scanner

Microsoft Office Lens - PDF Scanner

نسخه ۱۶.۰.۱۳۰۰۱.۲۰۱۸۴
۵۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی اسکن، ساخت شرکت ماکروسافت!

با نصب برنامه‌ی Office Lens، نوشته‌های متون مختلف بر روی تخته وایت‌برد، تصاویر و .... را اسکن نموده و تغییرات لازمه را بر روی آن‌ها اعمال نمایید. استفاده از این برنامه آسان است و از رابط کاربری خوبی برخوردار می‌باشد. با استفاده از این برنامه می‌توانید تصاویر اسکن نموده را به فایل‌های PDF، Word و پاورپوینت تبدیل نمایید. همچنین امکان ذخیره فایل‌های اسکن شده به صورت تصویر در برنامه‌های OneNote و OneDrive نیز وجود دارد. با نصب این برنامه بر روی دستگاه اندرویدی‌تان، همیشه یک اسکنر به همراه خود خواهید داشت.

در رسانه‌ها

مایکروسافت Office Lens را برای اندروید منتشر کرد

Office Lens مایکروسافت یکی از ایده های مفهومی است که ریشه در یک داستان علمی-تخیلی دارد. این اپلیکیشن،گوشی اندروید را تبدیل یه یک اسکنر جیبی نموده و توسط آن می توان یک رونویسی از متن را مستقیما در اپلیکیشن قرار داد. وب سایت مایکروسافت بیش از ۱۳۰۰۰۰ پیش نمایش در گوگل پلاس ساخته و خبر انتشار این اپلیکیشن را اعلام نموده است.این اپلیکیشن به عنوان یک اپلیکیشن بسیار کاربردی که با کار بی وقفه،تصاویر واضحی را تولید می کند، توصیف شده و قادر است کار رونویسی از صفحات چاپ شده را علی رغم وجود موج بر روی آن به انجام رساند. چنین لنزهایی برای ویندوز فون و آیفون از مارچ ۲۰۱۴ در دسترس بودند، اما نسخه اندروید کار خود را از آوریل سال جاری آغاز نمود و هم اکنون به طور رسمی منتشر یافت.

با اپلیکیشن آفیس لنز مدارک خود را به سادگی اسکن کنید

اپلیکیشن‌های متنوعی این روزها با استفاده از دوربین و عکس گرفتن از روی مدارک، کار اسکنر را برای شما انجام می‌دهند. یکی از معروف ترین اپلیکیشن‌های اسکنر اپلیکیشن آفیس لنز است که از سوی مایکروسافت ارائه شده است. این اپلیکیشن عکس‌های گرفته شده از روی مدارک را همچون یک فایل اسکن شده در قالب انتخابی (PDF، Word یا Power Point) به شما ارائه می‌دهد.

با Office Lens موبایلتان را به اسکنر تبدیل کنید

اپلیکیشن اسکنر مایکروسافت به غیر از طرفداران متعصبی که در پلتفرم ویندوز دارد، در میان کاربران iOS و اندروید هم اپ پرطرفداری محسوب می شود. مزیت بزرگ آفیس لنز این است که می تواند تصاویر اسکن شده را بدون معطلی، مضاف بر فرمت PDF به فایل های ورد و پاورپوینت نیز تبدیل کند.

تبدیل گوشی اندرویدی به یک اسکنر جیبی با office lens

ما در این پست اپلیکیش office lens را معرفی میکنیم که با استفاده از آن براحتی میتوانید اسکن کنید و با آپشنهای موجود در آن براحتی فایل خود را به کامپیوتر ببرید و یا پرینت کنید پس اگر دانشجو هستید که دائما در حال کپی جزوه و ... میباشید و یا استاد ، دکتر ، مهندس که در آن واحد نیازمند اسکن برگه ای خاص هستید این اپلیکیشن برای شماست.با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi