Miami crime simulator

Miami crime simulator

Version ۳.۱.۷
نصب +۱ میلیون
Category اکشن
Size ۱۰۶ مگابایت
Last Update ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
Miami crime simulator

Miami crime simulator

Naxeex Action & RPG Games
Version ۳.۱.۷
نصب +۱ میلیون
Category اکشن
Size ۱۰۶ مگابایت
Last Update ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

میامی شهری مدرن و مجلل است که در ساحل اقیانوس واقع شده است. اتومبیل های گران قیمت، سواحل زیبا، کلوپ‌های شلوغ افراد مختلفی را به این شهر می کشاند. از جمله گنگسترها!

با شبیه ساز گنگستر سوم شخص، رایگان بازی کنید. خود را در زندگی خیابانی کلان‌شهرها غرق کنید و مسیر موفقیت خود را آغاز کنید. شهری که در آن هستید ماجراهای زیادی دارد. نرخ بالای جرم، پلیس، سرقت ماشین و... در انتظار قهرمان شماست. دنیای سه بعدی بازی فرصت‌های جدیدی را برای قهرمان شما فراهم می‌کند تا از آن‌ها استفاده کند. پس همین حالا بازی را شروع کنید!

در ازای ماموریت‌های موفقیت آمیز، مقدار زیادی تجربه و سکه دریافت می‌کنید. با پیشرفت در بازی، تلاش‌های بیشتری خواهید داشت. متحدان خود را پیدا کنید و باند تشکیل دهید، از منطقه خود در مقابل گنگستر‌های دیگر محافظت کنید.

اتومبیل ها را بدزدید و آنها را به گاراژ خود ببرید. با اتومبیل های اسپرت در سطح شهر رانندگی کنید. در مناطق حفاظت شده کاوش کنید.

هر روز پاداش روزانه بگیرید و جایزه نهایی را دریافت کنید. هر روز چندین بار کریستال رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. می توانید سلاح‌ها، مهمات، جعبه کمک‌های اولیه ، سکه‌ها و موارد دیگر را پیدا کنید.

خود را تا دندان مسلح کنید و همیشه هوشیار باشید.

این بازی برای همه‌ی دستگاه‌های تلفن همراه بهینه شده. کنترل راحت و روان شخصیت اصلی باعث می‌شود با کیفیت در بازی غرق شوید. نرمی حرکت و انیمیشن ها واقع گرایی بیشتری به دنیای دیجیتال می بخشد. این بازی هم در دستگاه‌های ضعیف و هم قدرتمند عالی اجرا می شود. به راحتی می توانید از تنظیمات اضافی برای تنظیم جزئیات بیشتر پارامترهای لازم استفاده کنید. می توانید دامنه دوربین، تراکم افراد و اتومبیل ها را تغییر دهید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. از بازی به صفحات شبکه های اجتماعی بروید و پاداش بازی دریافت کنید. ما دائماً به روزرسانی‌ها را منتشر خواهیم کرد.

با تشکر فراوان ازبازخوردهای شما

با احترام ، تیم Naxeex

User Reviews - ۱،۸۴۷ Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
یاس
یاس
۱۴۰۳/۰۳/۰۱
خیلی خوبه
امیر عباس
امیر عباس
۱۴۰۳/۰۲/۱۵
عالی بود
فربد
فربد
۱۴۰۳/۰۲/۲۴
۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ستاره هم کافی نیست