منشی

منشی

نسخه ۰.۱.۹
۲۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۶۸۶
کیلوبایت
حجم

تا به حال شده کسی بهتون زنگ بزنه و آدرس یا شماره تلفن بگه ولی شما دم دستتون دفترچه یادداشت نباشه؟ تا حالا شده کسی زنگ بزنه بعد تماس همش فکر کنید این شماره مربوط به کی بود و راجع به چی حرف زدیم؟!برای من که زیاد پیش اومده.


هر کسی بهتون زنگ بزنه سریع مشخصاتش بعد تماس میاد روی صفحه و دخیره میشه و شما میتونید روی صفحه یادداشت کنید که کسیکه زنگ زد کارش چی بود و چی گفت. زمان و تاریخ دقیق هم ذخیره میشه.


همینطور تاریخ و ساعت و شماره فرد تماس گیرنده رو براتون پیدا میکنه و یادداشت روی صفحه خودتون با دست انجام میشه!
منشی  بهتون کمک می کنه به سرعت از طریق Notification Bar گوشیتون یک صفحه شفاف رو بالا بیارید و با دست خط خودتون آدرس یا هر چیزی دیگری رو یادداشت کنید. شماره طرف مقابل و تاریخ و ساعت تماس براتون حک میشه و متوجه میشید که با شماره ای که جدیده راجع به چه چیزهایی حرف زدید.


**** مهم*****
برنامه همیشه در Notification Bar اجرا شده و با کلیک بر روی اون بالا میاد.
***************************************************************************
دیگر نگران از دست دادن تماس های خود نباشید!
***************************************************************************
قبل از اجرای برنامه گوشی رو روی اسپیکر بگذارید و از فرد مربوطه بخواهید کمی صبر کنه تا شما با آوردن اسکریبلر همزمان شروع به یادداشت کنید.


( قابلیت های جدید )


آدرسها را ذخیره کنید!


اگر اشتباهی دستتان به جایی خورد و برنامه پرید! نگران نباشید قبل از آن مداد حواسش بود و برای شما آنرا در گالری ذخیره کرد!


آدرس های ذخیره شده به راحتی در گالری پیش فرض مداد قابل مشاهده هستند و با انتخاب آنها بالا می آیند.


اگر هم خواستید آدرس  و شماره تلفن را برای دوست خود در رسانه های اجتماعی ارسال کنید. با انتخاب "اشتراک" از مداد بخواهید آنرا منتشر کند!


کار برنامه خیلی خیلی  ساده است.


عکس منو برنامه هم گذاشته شده (اسکرین شات برنامه) برای دوستانی که نمیدانستند منوی گوشی کجاست. برای گوشی های مدل سامسونگ سمت راست بالا و مانند ال جی سمت راست پایین است.


اگر هم نظری داشتید یا مشکلی بود قبل از ارسال نظر به من ایمیل بزنید مشکل با توضیح رفع میشود اگر نشد و راضی نشدید به جای پول شما شارژ بخواهید. 

logo-enamad logo-samandehi