اسنیکی - بلاک تماس و پیامک

اسنیکی - بلاک تماس و پیامک

نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ فروردین ۹۵
اسنیکی - بلاک تماس و پیامک

اسنیکی - بلاک تماس و پیامک

کسب و کار آنلاین اکورا
نسخهٔ ۱.۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ فروردین ۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

**** منتظر آپدیت جدید باشید  :-) ****


توجه:وقتی برای اولین بار برنامه را اجرا میکنید وارد بخش ستینگ شده و سرویس اسنیکی را فعال کنید و سایر تنظیمات را انجام دهید


اسنیکی


اپلیکیشنی برای بلاک کردن پیامک ها و تماس ها


این برنامه روی اندروید KitKat و به بالا هم اجرا میشود.کاربرانی که گوشی آنها اندروید KitKat و به بالا دارد توضیحات متن را به دقت مطالعه کنند.


بخش پیامک


با این اپلیکیشن شما میتوانید پیامهای تبلیغاتی و یا پیامهایی که از شماره های ناخواسته که جنبه آزار دارند را بلاک کنید.


کافیست وارد بخش مخاطبین شده و شماره مورد نظر را وارد کرده یا از مخاطبان انتخاب کنید و گزنه ی انسداد پیامک را کلیک کنید.


برنامه کار خود را شروع کرده و تمامی پیامک های دریافتی از آن شماره را بلاک کرده و پیامک را درون خود ذخیره میکند. شما میتوانید از بخش پیامک ها به پیام های بلاک شده دسترسی پیدا کنید.


با فعال کردن بخش انسداد پیامکهای تبلیغاتی از قسمت تنظیمات، پیامکهای تبلیغاتی بلاک خواهد شد.


 


بخش تماس


گاهی پیش می آید که لازم است شماره ای را بلاک کنید تا تماسی از جانب آن شماره دریافت نکنید. یا در خواب شیرین هستید و میخواهید تماسی از شماره خاص را در حالت سایلنت قرار دهید و زنگ تلفن به صدا در نیاید. کافیت از بخش مخاطبین شماره مورد نظر را وارد کرده و گزینه ی انسداد تماس یا حالت سکوت را انتخاب کنید.


با انتخاب انسداد تماس در هنگام دریافت تماس از شماره مورد نظر ، تماس رد خواهد شد.


با انتخاب گزینه ی حالت سکوت ، در هنگام تماس گوشی به حالت سایلنت رفته و پس از اتمام زنگ خوردن گوشی به حالت قبل باز خواهد گشت.


توضیحات تنظیمات


فعال یا غیر فعال سازی سرویس: با غیر فعال کردن سرویس اسنیکی، کل فعالیت اپلیکیشن متوقف خواهد شد و گوشی در حالت نرمال خود قرار خواهد گرفت، در این حالت هیچ یک از سرویس های اسنیکی کار نمیکنند.


انسداد پیامکهای تبلیغاتی: با فعال کردن این گزینه پیامکهای تبلیغاتی بلاک شده و به اپلیکیشن منتقل خواهد شد.


ویبره: با فعال کردن این گزینه، در هنگام دریافت پیامک از شماره بلاک شده ،گوشی ویبره کوتاهی میخورد تا شما از دریافت پیامک آگاه شوید


قابلیت تکانه(Shake): با فعال کردن این قابلیت ، با تکان دادن سریع گوشی  به صورت عمودی(با به اصطلاح شیک – shake- کردن) تمامی تماس های دریافتی و تماس های گرفته شده که در لیست مخاطبان اپلیکیشن بلاک شده اند در بخش تاریخچه ی تماس گوشی پاک خواهند شد.


میزان حساسیت تکانه(Shake):  با تنظیم این بخش میتوانید میزان حساسیت حرکت گوشی در هنگام شیک کردن رو تنظیم کنید. با انتخاب مقدار کم، حساسیت گوشی بیشتر خواهد شد و با لرزش کمتر عمل شیک انجام خواهد گرفت. با بالا بردن مقدار میزان حساسیت کم شده و شما باید گوشی را شدید تر تکان دهید


کلمه عبور: در این بخش میتوانید برای اپلیکشین کلمه عبور تعیین کنید. در نخستین ورود کلمه عبور خالی است و فقط با زدن کلید ورود وارد برنامه خواهید شد. نکته J با وارد کردن رمز 123456 کلیه اطلاعات برنامه خالی نمایش داده خواهند شد. این برای مواقعی کاربرد دارد که کسی بخواهد وارد برنامه شود و شما نخواهید از محتوای تماس ها و پیامک های شما خبردار شود، شما پسورد 123456 را به او میدهید تا محتوای خالی برای شخص نمایش داده شود J


نکته مهم در مورد اندروید kitkat به بالا


برای اندرویدهای ورژن 4.4 – kitkat-چون قوانین استفاده و دسترسی اپلیکیشنهای به دریافت پیامک تغییر کرده، برای کارکرد صحیح برنامه حتما باید از بخش تنظیمات گوشیتون Default SMS App رو اپلیکیشن اسنیکی انتخاب کنید.


با انتخاب اپلیکیشن اسنیکی به عنوان اپلیکیشن پیامک پیش فرض از این پس تمامی پیامک های شما به برنامه اسنیکی منتقل خواهد شد و وارد اپلیکش Message و یا Hangout  نخواهد شد.


تمامی سطوح دسترسی برای کارکرد کامل برنامه مورد نیاز است. برای مثال دسترسی(Permission) پیامک برای ارسال پیامک مستقیم از طریق برنامه برای مواقعی که برای شماره های بلاک شده بخواهیم پیامک ارسال کنیم مورد نیاز است.


در پایان خواهشمندیم در صورت بروز مشکل یا درخواست جدید ، اون رو از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.


نظر هم یادتون نره J


با تشکر


 


oqoracom@gmail.com

نظرات کاربران - ۳،۲۰۹ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
منصوره
منصوره
۱۳۹۵/۱۰/۲۱
واقعا حیف یه ستاره هم تماس هم پیامک هیچ کدوم بلاک نشد
mostafa
mostafa
۱۳۹۵/۰۷/۳۰
کاملا مزخرف تو بلک لیست میذاری اما بازم زنگ میخوره یه ستاره هم واسه سرش زیاده
سعید آبانگاه
سعید آبانگاه
۱۳۹۵/۰۱/۰۹
سلام دوستان برنامه خوبیه ولی اگر انتخواب چندتا مخاطب باهم میشد و اگر میشد که زمان تماس گوشی روشن نشه و تک زنگ نخوره واقعا بی نقص میشد دیگه
Paxit