مگادرس | همراه کنکوری ها !

مگادرس | همراه کنکوری ها !

Version 1.0.3
+500
Install
Education
Category
28 MB
Size
مگادرس | همراه کنکوری ها !

مگادرس | همراه کنکوری ها !

megadars
Version 1.0.3
+500
Install
Education
Category
28 MB
Size

Images

Introduction

More Info

اپلیکیشن مگادرس یک اپلیکیشن کنکوری دارای ابزارهای مورد نیاز دانش آموزان برای تحلیل و مدیریت آسان درسی است. اپلیکیشن #مگادرس کاملا رایگان است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

این اپلیکیشن دارای ابزارهای تخمین رتبه ، روزشمار کنکور 1401 ،  برنامه ریزی با اطلاع رسانی ، اطلاعات کنکوری از قبیل ضرایب دروس در کنکور و زیرگروه ها و کلی امکانات دیگر هست . 

برنامه ریزی پیشرفته همراه نوتیفیکیشن :

هر 7 روز خود را می توانید برنامه ریزی کنید و هر روز یک روز جدید برای برنامه ریزی ایجاد می شود و یک روز  منسخوخ شده قبلی حذف می شود. ساعت شروع و ساعت پایان برنامه خود و عنوان و توضیح کوتاه را وارد می کنید و هر وقت زمان آن فرا رسید به شما اطلاع داده می شود. سپس کافی است آن را انجام بدهید و شگفت زده شوید !

 -نشان دادن نمودار زمان باقی مانده 

 - نشان دادن نمودار وقت اضافه در صورت زود تمام کردن فعالیت

 - تعداد برنامه در هر روز به صورت دقیق و تحلیل کامل

تخمین رتبه و رشته محل های قبولی : 

برای هر سه رشته تجربی ، ریاضی و انسانی تنها انتخاب کردن  سهمیه منطقه 1 الی 3 و درصد دروس و سال کنکور (  بر اساس کنکور های 1398 تا 1400 ) مورد نیاز است تا رتبه کشوری در حداقل 2 زیر گروه ، رتبه در سهمیه و نمودار تغییرات رتبه در زیرگروه های مختلف به آسانی در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد! 

رشته محل های قبولی : 

بر اساس رتبه در سهمیه مورد نظر ، سهمیه و سال کنکور مورد نظر دانش آموز ، رشته محل های قبولی در 3 حالت منطقی ، خوش بینانه و بد بینانه لود می شوند! 

روزشمار کنکور 1401

چند ساعت و چند روز و چند ... تا کنکور 1401 باقی است ؟ اپلیکیشن مگادرس دارای روزشمار کنکور 1401 هست و هر زمان احیانا این زمان تغییر بکند فوری بروزرسانی می شود و هر روز به صورت یک کارت نمایش داده می شود تا اطلاعات دقیق زمان باقی مانده از آن شماره به طور دقیق نمایش داده شود. 

زیرگروه های کنکور ، ضرایب دروس مختلف

امکانات دیگری هم چون تم دارک و لایت ، اطلاعات کنکوری از قبیل زیرگروه های کنکور سراسری برای همه رشته ها و ضرایب دروس مختلف در قالب نمودارهای خیلی جالب وجود دارند که در حوصله این مطلب نمی گنجد. 

امیدواریم دانش آموزان عزیز کنکوری بتوانند بهترین استفاده را از این اپلیکیشن ببرند!

User Reviews - 13 Rates
5 from 5
5
4
3
2
1
علیرضا
علیرضا
2022/08/30
واقعا برنامه فوق العاده ای هستش من تازه نصبش کردم اماخیلی عالیه 😍
ramin
ramin
2022/07/06
👌👌
mahdieh
mahdieh
2022/04/01
برنامه از هرنظری عالی هست، پنج ستاره هم براش کم بود