تعبیر خواب امام صادق

تعبیر خواب امام صادق

نسخهٔ ۱
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ مهر ۱۴۰۰
تعبیر خواب امام صادق

تعبیر خواب امام صادق

پویش رسانه
نسخهٔ ۱
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ مهر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

علم تعبیر خواب ، علم ارجمندى است و خداى متعال این علم را به حضرت یوسف عطا فرمود و به جهت آن بر او منت نهاد. ابن عباس نیز نقل کرده است که از آثار نبوت و پیامبرى، اولین چیزى که خداى متعال به پیامبر نشان داد، آن بود که فرشته مقربى در خواب به آن حضرت گفت: «اى محمد ، بشارت باد تو را که خداى مهربان از میان پیامبران تو را برگزید و آخرین پیامبران قرار داد. بنابراین ، بى‌ تردید علم تعبیر خواب ارجمند است و برخى از پیامبران که مرسل نبودند ، نبوت در خواب به آنان عطا شد.


ابن‌سیرین نیز مى‌ گوید: علم تعبیر خواب با سایر علوم تفاوت دارد زیرا در علوم دیگر اصل آن مختلف نمى‌ شود و قیاس آن تغییر نمى‌ کند و هر علمى به گونه‌ اى و طریقى است جز این علم که اصل آن به جهت اختلاف احوال مردم در سخن و نیت مختلف مى‌ شود و نیز بنا بر اختلاف اوقات متحول مى‌ گردد، زیرا که گاهى براى زن و گاهى خوا‌ب‌ هاى پریشان است. حال که کمال و فضیلت علم تعبیر خواب دانسته شد ، بر خردمند لازم است که این علم نفیس را به درستى فرا گیرد که هم موجب نیکنامى است و هم سبب پاداش وى مى‌شود ، زیرا همه اقشار به علم تعبیر خواب نیازمندند.


اپلیکیشن تعبیر خواب امام صادق در همین راستا طراحی شده است. طراحی کاربردی اپلیکشین تعبیر خواب امام صادق به گونه ای است که به سادگی و به دو روش بتوانید به تعبیر خواب بپردازید. با استفاده از قابلیت جستجو یا دسته بندی الفبایی اپلیکیشن تعبیر خواب امام صادق می توانید به تعبیر خواب های مختلف دسترسی پیدا کنید. اپلیکیشن تعبیر خواب امام صادق موارد مختلفی از موضوعات را در بر میگیرد که تنها بخشی از آن به قرار زیر است:


تعبیر خواب پیمانه

تعبیر خواب پینه دوز

تعبیر خواب پیکر

تعبیر خواب بیهوشی

تعبیر خواب بیوه زن

تعبیر خواب بی نظمی


دیگر ویژگی های اپلیکیشن تعبیر خواب امام صادق :


** تعبیر خواب با دو روش کاربردی

** طراحی کاربرپسند

** قابلیت به اشتراک گذاری تعبیر خواب

نظرات کاربران - ۳۹ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زاگرس
زاگرس
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
سلام خدمت سازنده محترم،بنده این برنامه رو به عنوانِ تعبیرِ خوابِ امام صادق علیه السلام نصب کردم،ولی همش یا منوچهر مطیعی یا فلان معبر خارجی هستش،این اصلاً با اسم برنامه تون همخوانی نداره
عاشق
عاشق
۱۴۰۰/۱۰/۰۲
خیلی خوب 😘♥️
PARi
PARi
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
عالی ترازاین برنامه مگه داریم