Flash Notification 2

Flash Notification 2

نسخه ۳.۵۳
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی Flash Notification 2 به‌منظور مدیریت و شخصی‌سازی کاربرد فلش دوربین به‌جای LED های چشمک‌زن مخصوص اعلانیه‌ها طراحی شده‌است و به شما امکان می‌دهد تا از طریق روشن و خاموش شدن فلش دوربین، متوجه تماس‌ها و پیامک‌های خود شوید. این برنامه با قابلیت‌های خود به‌طور خاص می‌تواند به ناشنوایان برای استفاده‌ی راحت‌تر از تلفن همراه خود کمک کند.
یکی از نیازمندی‌های این برنامه برای کارکرد صحیح، وجود LED فلش برای دوربین پشت گوشی است. اما حتی بدون این قابلیت نیز، برنامه‌ی Flash Notification 2 با روشن و خاموش کردن صفحه‌ی گوشی به رنگ‌های متنوع، توجه شما را جلب خواهد کرد.
روش استفاده از این برنامه:
رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربرپسند طراحی شده است؛ ابتدا دقت فرمایید که دکمه‌ی ALL در بالای صفحه فعال باشد. در صفحه‌ی اول با انتخاب گزینه‌ی Notification App می‌توانید برنامه‌های نصب‌شده‌ای که اعلانیه نمایش می‌دهند را مشاهده کنید و درصورت تمایل اعلانیه‌های آنها را با روشن و خاموش شدن صفحه یا فلش دوربین تنظیم کنید. البته دقت کنید که فعال بودن این ویژگی برای تعداد زیادی از برنامه‌ها ممکن است برای کاربر آزاردهنده شود.
دو گزینه‌ی دیگری که در صفحه‌ی اول برنامه می‌بینید و کاربردی‌تر هستند برای تنظیم نحوه‌ی اطلاع‌رسانی تماس‌ها و پیامک‌ها به‌کار می‌روند. در بخش Incoming Call می‌توانید برای تماس‌های دریافتی و تماس‌های از دست‌رفته، تعداد دفعات روشن و خاموش شدن صفحه نمایش یا فلش دوربین را تنظیم نمایید و به همین ترتیب در بخش SMS نحوه‌ی آگاه‌سازی پیامک‌های دریافتی و پیامک‌های خوانده‌نشده را جداگانه مشخص کنید.

ویژگی‌های کلیدی این برنامه:
پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، هلندی، پرتقالی، روسی، لهستانی و ...
رابط کاربری سبک و کاربرپسند
امکان تنظیم اعلانیه‌های مجزا برای برنامه‌ها، تماس‌ها و پیامک‌ها
انتخاب رنگ برای آگاه‌سازی از طریق روشن و خاموش شدن صفحه نمایش

logo-enamad logo-samandehi