رویش (لایتنر -یادگیری بدون فراموشی)

رویش (لایتنر -یادگیری بدون فراموشی)

نسخه ۱.۱
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

اپلیکیشن 'رویش' مناسب برای افرادی طراحی شده که قصد یادگیری لغات، عبارات، اصطلاحات انگلیسی را بدون فراموشی دارند.
اپلیکیشن " رویش " طبق الگوریتم لایتنر شرایطی را فراهم می سازد که بخاطر سپاری عبارات و کلمات مورد نظر شما به صورت تضمینی و راحت ترین روش ممکن صورت گیرد. با الگوریتم طراحی شده شما قادر به فراگیری صدها کلمه یا عبارات و اصطلاحات مورد نظرتان، در کمتر از یک ماه می باشید.
شامل مجموعه ای بی نظیر از هزاران لغات، عبارات، اصطلاحات روزمره و پر کاربرد انگلیسی ، که بصورت تفکیک شده در دسته بندی های جداگانه و در سطوح مختلف زبان از مبتدی تا پیشرفته برای سهولت استفاده شما عزیزان تهیه شده است.
از مزیت های اپلیکیشن ' رویش' می توان به چند کاربره بودن آن ذکر کرد، به این معنی که با خرید یک نسخه چندین نفر از این اپلیکیشن قادر به استفاده بر روی یک گوشی یا تبلت هستند.
دارا بودن ' ویجت ' یکی از امکانات اپلیکیشن می باشد که به شما این امکان را می دهد که بدون وارد شدن به اپلیکیشن عبارات یا لغات برگزیده خود را مرور و بازبینی کنید.
امکان نمایش و اعلان خودکار زمان فرا رسیدن آزمون شما به صورت ' نوتیفیکیشن ' و ' بج '.

برنامه به طور خودکار و در فواصل زمانی مشخص، شما را از زمان آزمون با خبر می کند و عبارات منتخبتان را از شما سوال می پرسد و شما نیازی به بخاطر سپردن زمان آزمون توسط خودتان نخواهید داشت.

با صرف روزانه کمتر از پانزده دقیقه جهت یادگیری مطالب جدید و انجام آزمون ها بعد از مدت یک ماه دایره لغات و اصطلاحات انگلیسی خود را چندین برابر کنید.
در طراحی اپلیکیشن سعی شده تا با فراهم کردن محیطی جذاب و شاد و کاربر پسند شما را هر چه بیشتر در یادگیری یاری رساند

 


لینک منابع:
منبع1 ، منبع2  ، منبع3

logo-enamad logo-samandehi