Devil Eater

Devil Eater

نسخه ۴.۰۲
۲
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۵۴
مگابایت
حجم

پس از مرگ Elise من نفرین شدم...و اکنون زمان شکار آن‌ها است… با استفاده از نیروی تاریک نفرین… اهریمنان را با استفاده از نیروی خودشان و تپانچه به سزای عملشان خواهم رساند!

شما باید به کشتن اهریمنان ادامه دهید تا روح خود را از اهریمنی شدن و غلبه بر خودتان نجات دهید...


- اهریمن باید بمیرد! شیطان را تنبیه کن و ۵ شهر را آزاد گردان!

- سیستم مبارزه حساس با استفاده از ضربه‌ی برگشتی و حمله‌ی مهارتی!

- مرحله‌بندی انتخابی! شکارچی خود را آموزش دهید و فابلیت‌ها و مهارت‌های متنوع هجومی و دفاعی را فرا گیرید!

- تپانچه فروشی با تنوع گسترده‌ای از تپانچه‌ها!

در رسانه‌ها

نگاهی به بازی موبایل Devil Eater

بازی موبایل Devil Eater، ساخته استودیوی LoadComplete یکی از آن اکشن‌های خوش ساختی است که با گیم پلی نوبتی شکل و مبارزات شلوغ و هیجان انگیزش مدت‌ها می‌تواند شما را پای گوشی‌های تلفن همراهتان سرگرم کند.

شیطان هم می گرید؛ معرفی بازی Devil Eater

شنیدن نخستین نت های موزیک راک Devil Eater کافیست تا به یاد دویل می کرای و کاراکتر خوش استیلش دانته بیفتید. توسعه دهنده بازی تا جایی که توانسته، از حرکات و سبک مبارزه دانته برای طراحی قهرمان بی نام Devil Eater الگو گرفته، و باید اعتراف کرد که در الگوبرداری صحیح نمره قبولی را می گیرد.

معرفی Devil Eater : نبرد با نیروهای اهریمنی

جنگ با ارتش های شیطانی و مقابله با اهریمن، در داستان های افسانه ای اکثر ملل یافت میگردد و پس از ظهور سینما، این موضوع بهانه خوبی برای تولید فیلم های دیدنی و محبوب شد. در عصر حاضر نیز که بازی های رایانه ای در پر کردن اوقات فراغت افراد حرف های مهمی برای گفتن دارند، بدون تردید برای تولید آنها از چنین موضوعی استفاده میشود. در این سبک، تا کنون عناوین پرمخاطب و محبوبی ساخته شده که شاید شما هم برخی از آنها را انجام داده اید. آیا به دنبال راهی برای غلبه بر نیروهای اهریمنی درون خود هستید؟ همراه ما باشید تا ضمن معرفی بازی اندرویدی “Devil Eater”، این راه را به شما نشان دهیم!

logo-enamad logo-samandehi