kojas.koojas.kojo

kojas.koojas.kojo

Version 1.3
5
K
Active installs
Travel & Local
Category
6
MB
Size

It's a different app for smart phones aimed at users quick and easy access to services, location and surrounding stores are designed .

telegram chanel:

https://telegram.me/koojas

 

support phone:+983136611754

with telgram: @koojas_support

Other Author Applications

More

In Media

اصفهان کوجاس؟! - کوجاس زیر ذره بین

آیا تا به حال شما هم برای پیدا کردن نزدیک ترین بیمارستان و یا رستوران و مراکز خرید و ... به مشکل برخورده اید؟ گروهی از توسعه دهندگان خلاق ایرانی با ارائه اپلیکیشن کوجاس برای رفع این مشکل شهروندان اصفهانی و مسافرانی که پا به این شهر می گذارند، آستین بالا زده اند. با استفاده از این برنامه اطلاعات دقیق اماکن و اصناف شهر اصفهان در دستان شما خواهد بود و می توانید طعم استفاده از دستاورد های مدرنیته را در یک کلان شهر بزرگ و شلوغ بچشید. در ادامه برای بررسی این اپلیکیشن کاربردی با ذره بین همراه باشید.

koojas is a isfahan guilds database application

کوجاس همان کجاست در لهجه فارسی است. کارایی این اپلیکیشن نیز همانند نام آن مربوط به اصفهان خواهد بود. شما با استفاده از این اپلیکیشن دسترسی سریعی را به انواع اصناف و اماکن خدماتی اصفهان خواهید داشت. به همین خاطر کوجاس را می‌توان یک بانک اطلاعات اصناف کامل مخصوص مردم اصفهان و مسافرین این شهر دانست. جالب اینجاست که اطلاعات به ثبت رسیده به مرور در حال به‌روزرسانی هستند و روزانه اصناف و اماکن عمومی و دولتی زیادی به این لیست افزوده می‌شوند.

نقد و بررسی کوجاس

امروزه کسب و کارهای مختلف به منظور پیشرفت و جذب مشتری های بیشتر، به روش های تبلیغاتی متفاوتی روی می آورند. یکی از روش های نوین در این زمینه، ثبت کسب و کار در بانک های اطلاعاتی آنلاین میباشد تا افراد به واسطه آنها، نزدیکترین محل برای دسترسی به خدمات موردنظر خود را بیابند که این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه نیز میشود. در ادامه برنامه “کوجاس” را به عنوان یکی از این بانک های اطلاعاتی معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi