آموزش زبان با اخبار

آموزش زبان با اخبار

نسخه ۱.۲
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

آموزش زبان انگلیسی و تقویت مهارت شنیداری از طریق اخبار - سطح مقدماتی
یکی از بهترین روش های تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی (Listening) گوش کردن به اخبار انگلیسی است.
✔ در این برنامه مجموعه ای از فایل های صوتی اخبار انگلیسی و متن آن ها جمع آوری شده است که این اخبار از کلمات و جمله های ساده تشکیل شده اند و سرعت پخش آن ها استاندارد و روان است.
✔ در این اخبار از 1500 واژه رایج و پرکاربرد زبان انگلیسی استفاده شده است که موجب آشنایی آسانتر شنونده با کلمات رایج زبان انگلیسی می شود.
✔ جملات این خبرها ساده هستند و در آن ها از اصطلاحات پیچیده استفاده نشده است.
✔ همانطور که می دانید اکثر گویندگان اخبار، خبرها را بسیار سریع می خوانند که گاهی باعث درک نادرست شنونده از کلمات و جملات می شود، اما اخبار موجود در این مجموعه به صورت آهسته و کاملا روان و با سرعت استاندارد هستند تا جملات برای زبان آموزان و افراد با سطح دانش مختلف از زبان انگلیسی قابل فهم باشد.
✔ به منظور حفظ کیفیت کار، فایل های صوتی موجود در این برنامه توسط گویندگان بومی امریکا اجرا شده است و از تلفظ نرم افزاری استفاده نشده است.
✔ با استفاده از متن اخبار، زبان آموزان به راحتی می توانند با شکل صحیح کلمات و جملات آشنا شوند و در صورتی که متوجه مفهوم کلمه ای نشدند، با دیدن آن کلمه درک دقیق و بهتری از آن داشته باشند.
✔ این مجموعه برای همه (از دانش آموزان تا فارغ التحصیلان دانشگاه) قابل استفاده است و نتیجه استفاده از این مجموعه میانبری برای تسلط به زبان انگلیسی و از همه مهمتر قدرت بیان است.
✔✔✔ روش استفاده: هر روز روی یک درس تمرین کنید و با گوش دادن به آن درس، متن آن را بنویسید و در پایان متن خود را با متن موجود در برنامه مقایسه کنید. سپس برای تسلط بیشتر فایل صوتی آن درس را چندین مرتبه گوش کنید.

نظرات کاربران

maryam
۱۳۹۵/۰۹/۱۶
خوب نبود
رها
۱۳۹۵/۰۱/۱۶
افتضاح.لابد کلاس داره مه برنامه تون تنظیمات نداره.ابروی هرچی برنامه ست بردین.
احسان نورانیان
۱۳۹۴/۰۵/۱۹
همه پولین برووووو عمو
صالح
۱۳۹۳/۱۱/۰۱
تلفظش خیلی شمرده و قابل درک بود.لطفا امکان ذخیره کردن فایل صوتی رو اضافه کنید.مرسی