جنگ خانها

جنگ خانها

نسخه ۱.۰.۱۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۳
مگابایت
حجم

جنگ خان ها یک بازی استراتژیک به همراه پاداش برای بازیکنان برتر است که تمامی عناصر کلاسیک یک بازی استراتژیک چند کاربره را دارا می باشد ، شامل ایجاد و توسعه یک امپراطوری بزرگ ، ایجاد ارتش قدرتمند ، ساختن استراتژی های زیرکانه و از همه مهمتر نبرد با بازیکنان دیگر!

یکی از نژادهای وفادار قرون وسطایی موجود را انتخاب کنید و انرا به جنگ با بازیکنان دیگراز سراسر جهان در تلاش برای فتح قرون وسطی هدایت کنید.

چگونه این سفر می تواند به ماجراجویی بزرگتری منجر شود؟در اینجا به چند دلیل اشاره می کنیم:

  • نژادها : شما می توانید یکی از 12 نژاد که به خوبی بایکدیگر تعامل دارند را انتخاب کنید. هر نژاد دارای ویژگی هایی است که می تواند بر روی اقتصد ، تجارت و قدرت جنگی شما اثرگذار باشد.همچنین شما می توانید یگان مخصوص به نژاد خود را استخدام کنید که می تواند تاکتیک جنگی شما را تغییر دهد و همچنین به شما کمک می کند تا بر بازیکنان دیگر برتری داشته باشید.
  • شهرها: با ساختمان ها و ساختار استراتژیک جدید می توانید شهر قرون وسطایی خود را توسعه و مستحکم کنید. می توانید با انتخاب یک راه مداوم و ثابت مثل : حمله های ناگهانی و بی رحمانه به منابه دشمن ، تجارت های هوشمندانه ، سیاست های عاقلانه و انجمن بازی تیمی ... و یا ترکیبی از راه حل های بالا که شما ان راه حل را مناسب میدانید باعث پرورش اقتصادتان شوید.
  • یگان ها : در تو بازی شما می توانید شهرهای بیشتری را تسخیر کنید و در 28 یگان مختلف – پیاده نظام – کمان داران - سواره نظام – ماشین های محاصره و یگان های مخصوص نیرو استخدام کنید. توانایی دفاعی و حمله ای این گروه ها را می توان ارتقا داد. از این گروه ها می توان برای درهم کوبیدن رقیبان شما و گروه راهزنان موجود در نقشه استفاده کرد.
  • نبردها : بزرگترین مزیت این بازی سیستم تاکتیک جنگی ان می باشد. برای رقابت با دیگر بازیکنان هزاران استراتژی متفاوت برای شما وجود دارد. جاسوسان نیز در زمان جنگ ها بسیار مهم هستند.
  • اتحاد ها : اتحاد در جنگ خان ها نشان دهنده ی گروهی از بازیکنان است که توسط یک رهبر با هم متحد شده اند. همراه با اتحاد خود شما می توانید با دیگر اتحادها وارد جنگ شوید و قلعه های نظامی بزرگ و قدرتمند را تسخیر کنید و قدرتتان ر نقشه را گسترش دهید ومرز و بوم خود را کنترل کنید. همچین یک اتاق گفتگو برای اتحاد وجود دارد که به بازیکنان اعضای ان اتحاد اجازه می دهد در زمان حال با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این گزینه برای بحث های سیاسی بین اتحاد ها ، استراتژی ها و همچنین هماهنگی اقدامات بسیار مفید است.

کانال های تلگرام: 
Kingdomsonline@

لینک دعوت:
https://t.me/joinchat/AAAAAE2pyKie0CmZSZ7Waw

logo-enamad logo-samandehi