تیکن 6 (اصل+MOD7) 2نفره

تیکن 6 (اصل+MOD7) 2نفره

نسخه ۵.۰.۰
۵۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سوپرایز : هر دو نسخه "تیکن 6 اصل" و "تیکن  MOD7" + قابلیت بازی 2 نفره و تنظیمات خودکار در این نسخه قرار گرفته.

جهت رفاه حال کاربران برای اولین بار تمامی مراحل نصب بازی  توسط گروه کیهان کدنویسی شده تنها لازم است دیتا 1 و 2 را از داخل برنامه دانلود کنید.

( تمامی مراحل پچ بازی به صورت هوشمند و خودکار اعمال میشود!)

* حجم دیتا 1 = 283MB
* حجم دیتا 2 = 76MB


تیکن 6 اصل:

همان نسخه اصلی بازی تیکن 6 است بدون تغییرات در ساختار بازی.

==> برای اجرا لازم است دیتای شماره 1 دانلود شود.

سپس روی گزینه "اجرای نسخه اصل" کلیک کنید


تیکن  MOD7:

نسخه ای از تیکن 6 است که پوسته و چهره تمام کاراکتر ها به تیکن 7 بروز شده و گرافیک پوسته کاراکتر ها به خوبی افزایش یافته است.

==> برای اجرا لازم است پس از دانلود دیتا شماره 1، دیتا شماره 2 هم دانلود شود.

سپس روی گزینه "اجرای نسخه MOD" کلیک کنید


* نکته: همواره میتوانید هم نسخه اصل و هم نسخه MOD را در هر بار اجرا بازی کنید ( نیازی به حذف محتویات بازی نیست تنها روی گزینه "اجرا نسخه اصل" یا "اجرا نسخه MOD" کلیک کنید)


توضیحات:

بازی Tekken 6 عنوان ششمین نسخه از سری بازی های محبوب Tekken و نامی آشنا برای افرادی است که به بازی های مبارزه ای علاقمند هستند. این عنوان فقط برای کنسول های PS3, Xbox 360 و PSP عرضه گردیده بود اما اینبار قصد داریم تا نسخه شبیه سازی شده آن را برای اندروید منتشر نماییم. Tekken 6 دارای مراحلی با تعامل بالاتر و وسیع‌ تری نسبت به نسخه پیشین خود می‌ باشد که شامل زمین‌ ها و دیوارهایی با قابلیت تخریب‌ پذیری بوده که بدین سبب مناطق مبارزه جدیدی را آشکار می‌ سازد. قسمت تغییر شکل ظاهری شخصیت‌ ها گسترده‌ تر از قبل شده و شخصیت‌ ها می‌ توانند دارای وسایل جانبی خاصی شوند که در برخی از مبارزات از آن‌ ها استفاده کنند. یک سیستم جدید با نام «ریج» به این نسخه اضافه شده‌ است که به شخصیت این ویژگی را می‌ دهد که با زدن ضربه به حریف، خون بیشتری از او کم شود و این قابلیت هنگامی فعال می گردد که درجه سلامتی از یک نقطه خاصی کمتر شود. زمانی که ریج فعال می‌ شود، یک هاله انرژی قرمز رنگ دوره شخصیت را احاطه می‌کند. گرافیک بازی بسیار عالی می باشد و با وجود گیم پلی جذاب و اعتیادآور، بخش داستانی می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند.

نظرات کاربران

کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۱۷
خوب
reza304843
۱۴۰۰/۰۳/۱۸
سلام چرا نمیشه ۲ نفره کرد بازی رو هر کاری کردم نشد میشه بگید اشکالی از کجا یه ستاره ب خاطره ۲ نفره نشدن کم میکنم
نمب
۱۴۰۰/۰۳/۱۲
بازی خوبی است
سید
۱۴۰۰/۰۴/۱۰
خیلی بده