کسبینو

کسبینو

نسخهٔ ۲.۴.۰
+۱۰۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم
کسبینو

کسبینو

کسبینو
نسخهٔ ۲.۴.۰
+۱۰۰ هزار
نصب
شبکه‌های اجتماعی
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کسبینو، شبکه حرفه ای کسب و کار

کسبینو یک شبکه اجتماعی مکان محور تخصصی ویژه کلیه کسب و کارهای حقیقی، حقوقی، مشاغل خانگی، اصناف و کسب و کارهای محلی است که قصد دارند با استفاده از روش های نوین راهی نو در توسعه کسب و کار خود را تجربه کنند.  

  • صفحه تخصصی کسب و کار

شما در کسبینو می توانید برای کسب و کارتان به صورت رایگان صفحه تخصصی و حرفه ای تجاری ایجاد نمائید و محصولات و خدمات خود را بدون پرداخت هیچ کارمزدی به دیگران معرفی نمائید و مشتریان شما نیز به راحتی شما را جستجو نموده و بیابند.

  • تبلیغات مکان محور

شما در کسبینو می توانید انواع محتوای متنی، تصویری و ویدیویی مورد نظرتان را به کمک فناوری مکان محور و براساس موقعیت کسب و کارتان به صورت ارسال پست های تبلیغاتی، بیلبورهای مجازی، ارسال تبلیغات منطقه ای و ... برای مشتریان مخاطبانتان تبلیغ نمائید.

  • معرفی لحظه ای رویدادها

شما در کسبینو قادر هستید تا کلیه تخفیف ها و حراج ها، کالا ها و خدمات، آگهی های جذب و استخدام یا شرایط تجاری خاص کسب و کار خود را به همه مشتریان و مخاطبان خود در لحظه و با سرعت بالا اعلام نمائید و فعالیت های خود را بهتر معرفی نمائید.

  • باشگاه مشتریان

شما در کسبینو میتوانید برای کسب و کار خود باشگاه مشتریانی ایجاد نمائید و مشتریان خود را با استفاده از ابزارهای آن تشویق به خرید بیشتر کرده و بابت عمل ها و عکس العمل های کسب و کاری در کیف ارزش خود "کَسبُن" (واحد امتیاز در کسبینو) ذخیره نمائید.نظرات کاربران - ۳۹۸ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی وکیارش
علی وکیارش
۱۴۰۱/۰۹/۰۱
باسلام.چراالکی تبلیغات میکنین رایگانه اون گزینه پس چیه محصول میخای ثبت کنی برافروش بایدپول بدیم
احسان
احسان
۱۴۰۱/۰۹/۰۱
همه چی شده پولی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۸/۲۷
پیچیدس معلوم نیست چجوره..