کسبینو

کسبینو

نسخه ۱.۶.۱
+۱۰ هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

کسبینو، شبکه حرفه ای کسب و کار

کسبینو یک شبکه اجتماعی مکان محور تخصصی ویژه کلیه کسب و کارهای حقیقی، حقوقی، مشاغل خانگی، اصناف و کسب و کارهای محلی است که قصد دارند با استفاده از روش های نوین راهی نو در توسعه کسب و کار خود را تجربه کنند.  

  • صفحه تخصصی کسب و کار

شما در کسبینو می توانید برای کسب و کارتان به صورت رایگان صفحه تخصصی و حرفه ای تجاری ایجاد نمائید و محصولات و خدمات خود را بدون پرداخت هیچ کارمزدی به دیگران معرفی نمائید و مشتریان شما نیز به راحتی شما را جستجو نموده و بیابند.

  • تبلیغات مکان محور

شما در کسبینو می توانید انواع محتوای متنی، تصویری و ویدیویی مورد نظرتان را به کمک فناوری مکان محور و براساس موقعیت کسب و کارتان به صورت ارسال پست های تبلیغاتی، بیلبورهای مجازی، ارسال تبلیغات منطقه ای و ... برای مشتریان مخاطبانتان تبلیغ نمائید.

  • معرفی لحظه ای رویدادها

شما در کسبینو قادر هستید تا کلیه تخفیف ها و حراج ها، کالا ها و خدمات، آگهی های جذب و استخدام یا شرایط تجاری خاص کسب و کار خود را به همه مشتریان و مخاطبان خود در لحظه و با سرعت بالا اعلام نمائید و فعالیت های خود را بهتر معرفی نمائید.

  • باشگاه مشتریان

شما در کسبینو میتوانید برای کسب و کار خود باشگاه مشتریانی ایجاد نمائید و مشتریان خود را با استفاده از ابزارهای آن تشویق به خرید بیشتر کرده و بابت عمل ها و عکس العمل های کسب و کاری در کیف ارزش خود "کَسبُن" (واحد امتیاز در کسبینو) ذخیره نمائید.نظرات کاربران

محمد
۱۴۰۰/۰۸/۲۸
این کسبینو خوبه ولی انگار اولش راهش انداختن و گذاشتنش کنار رفتن سراغ یه کار دیگه،محیطش پویا به نظر نمیرسه که دنبالش ارتقاعش باشه کسی
سینا
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
وارد نمیشه .. صفحه سفید میاد . چرا ؟؟!!!!
abadan
۱۴۰۰/۰۷/۲۷
بالا نمیات برای من برنامه باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید
مصطفی سلطانی
۱۴۰۰/۰۷/۱۰
برنامه باز نمیشه
امام خامنه ای
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
این بالا نمیاد که
ناجی
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
اصلا خوب نیست پیشنهاد نمیکنم
سس
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
دانلود نکنید
ali
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
بازنمیشه
sina
۱۴۰۰/۰۷/۰۷
بسیار عالیه. خدا قوت
p.omidi
۱۴۰۰/۰۶/۰۲
be khatere donabsh
Reza delikhoon
۱۴۰۰/۰۹/۱۵
3
mohamadhedre
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
یا حسین چگونه باید پول در بیاریم؟
امیر
۱۴۰۰/۰۸/۳۰
بد و بی معنی . اصن چیزی که باید نیست . پر از باگ و کندی .