ایده های کسب درآمد اینترنتی

ایده های کسب درآمد اینترنتی

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
۵۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

مطالب این کتاب در مورد ایده ها و راه های ممکن و شدنی کسب درامد از اینترنت هست.

جدای از هرگونه تبلیغات و متفاوت از تمام مطالب کلیشه ای و تکراری در فضای اینترنت،نوشته های این کتاب حاصل از فعالیت و تجربه ی شخصی برنامه نویس در زمینه کسب درامد از اینترنت می باشد.

 ما در این کتاب برای شما یک طرز نگاه به کسب درامد از فضای اینترنت و در کنار ان یکسری راه در غالب ایده بیان کردیم،که مطمن باشید شما در صورت کمی زحمت و داشتن پشتکار میتوانید برای خودتون یک راه کسب درامد ثانویه در کنار کار اصلی تان داشته باشید.

 ایده های این کتاب حتی برای افرادی که در حال حاضر بیکار هستند نیز میتواند خیلی مفید باشد،شما میتوانید هر کدام از راه های بیان شده را دنبال کرده و با حرفه ای شدن،به ان بعنوان شغل اصلی تان نگاه کنید و حتی به درامد های خوبی برسید و یک شغل با پرستیژ و کلاس کاری بالا داشته باشید.

 

مطالب این کتاب ایده محور خواهد بود،یعنی در در واقع قرار نیست به شما تعدادی ماهی داده بشه،قرار هست به شما ماهی گیری اموزش داده بشه،و ارزش این مطالب و متفاوت بودن این برنامه با سایر برنامه های مشابه در همین هست.

 در سرتاسر اینترنت صداها روش برای  کسب درامد از اینترنت در وبسایت ها میتوان پیدا کرد ولی تعداد زیادی از این مطالب فیک و دروغین هستند

ما در این کتاب برای شما جدای از ایده هایی که در مورد انها صحبت کردیم،در بخشی جداگانه تعدادی از این روشها که امتحان و تجربه شده اند و میتوان با انها در ازای فعالیتی که میکنید به یک درامد نسبتا معقولی هم دست پیدا کنید،معرفی شده اند.

 

کتاب دارای گرافیک عالی و کاربر پسند بوده و با داشتن امکاناتی مانند حالت شب،موزیک پس زمینه،حالت روشن ماندن صفحه نمایش در هنگام مطالعه،فونت های گوناگون و زیبا،امکان تعیین اندازه فونت دلخواه و... بوده و یک محیط کاربری شیک سعی شده برای شما طراحی شود.

 در اخر هم برای شما ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از خواندن کتاب لذت ببرید

نظرات کاربران

alireza
۱۳۹۷/۱۰/۰۲
برنامت عالی بود ، واقعا تو این وضع که همه چی خوابیده بازار تعطیله ، این راهایی ک گفتی جالب بود
saeed shakibam
۱۳۹۷/۱۰/۰۴
خیلی خوب ٬ من یه مغازه بزرگ ساعت دارم و خیلی جالب میشه ک بتونم ی فروشگاه یا سایت براش درست کنم و اینترنتی هم مشتری داشته باشم
خیال پرداز
۱۳۹۷/۱۰/۰۴
aliiiiii bod
ramtin
۱۳۹۷/۱۰/۰۳
مطالب بدک نبود ، منم از دانلود کردنم راضیم 👍
farzaneh
۱۳۹۷/۱۰/۰۳
خیلی خوب بود من از ایده کار از راه دورش خیلی خوشم اومد