Foursquare City Guide

Foursquare City Guide

نسخه ۱۱.۱۶.۶
۵۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

دنیای پیرامونتان را بهتر بشناسید.

در حرکت دوستان خود را از محل خود آگاه کنید، تصاویر آنجا را به اشتراک بگذارید و در مورد مسائل پیرامون آن نقطه جغرافیایی نظر دهید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

با فوراسکوئر مکان‌های خوشمزه را آسان‌تر پیدا کنید

حتما تا کنون برایتان اتفاق افتاده است که در خیابان به دنبال یک کافی‌شاپ و یا رستوران بوده باشید. پرسیدن از افراد حاضر در خیابان نمیتواند ایده خوبی باشد ما برای حل اینگونه مشکلات راه حلی برای شما داریم.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: با Foursquare بهترین ها همیشه در اطراف شما قرار دارند

تا به حال پیش آمده که برای سفر به شهری رفته باشید و دنبال یک رستوران خوب بگردید ؟ یا به کشور جدیدی مسافرت رفته‌اید و به دنبال اماکن دیدنی آن باشید ؟ و صد ها مثال دیگر از این نوع که پاسخ آن را فقط یک اپلیکیشن می‌تواند به شما بدهد آن هم چیزی نیست جز Foursquare.

زوم‌اپ: با Foursquare دیگر در هیچ کجا غریبه محسوب نمی‌شوید

بارها پیش آمده که به یک منطقه از شهر خود و یا شهری دیگر سفر کرده‌ایم و اطلاعات چندانی از آن در اختیار نداشته‌ایم. در این صورت باید دائماً جلوی افراد گوناگون را بگیریم و از آن‌ها راهنمایی بگیریم. این ایده‌ی اصلی پشت اپلیکیشن Foursquare بوده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به هنگام سفر یا اوقاتی که در بیرون از منزل هستید، اطلاعات و تجربیات خود از هر منطقه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از نظرات و تجربیات دیگران نیز بهره ببرید.

با فوراسکوئر لذت گردش درون شهری را بیشتر حس کنید.

فوراسکوئر اپلیکیشنی است که میخواهد راهنمای شهری شما باشد. این برنامه هرجا که می روید همچون یک شهروند کاربلد، بهترین مراکز تفریحی و خدماتی را به شما معرفی میکند.

یک شبکه اجتماعی بزرگ برای معرفی و آشنایی با مکان‌ها

Foursquare سرویسی است که در سال 2009 توسط دنیس کراولی و نوین سالوادوری ایجاد شده است. کراولی در سال 2005 پروژه مشابهی را در مقیاس کوچک‌تر به عنوان پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد خود انجام داده بود. آن پروژه توسط گوگل خریداری شد. کراولی و سالوادوری در سال 2009 همان پروژه را گسترش دادند و Foursquare را به دنیا معرفی کردند.در سال 2012 بیش از 20 میلیون کاربر داشتند. 50 درصد کاربر خارج از آمریکا و نسبت مساوی کاربران زن و مرد هم دو آمار دیگر مربوط به این اپلیکیشن است.

معرفی و بررسی Foursquare

گردش در نقاط مختلف شهر به منظور خرید و تفریح و همچنین گذراندن اوقات فراغت در رستوران ها و کافی شاپ ها، جزو سرگرمی های خیلی از افراد محسوب میشود. مسئله ای که در اینجا مهم به نظر میرسد، انتخاب بهترین مکان به خصوص برای خریدکردن و خوردن و آشامیدن است. بدون تردید شما نیز در این رابطه دقت نظر کافی به خرج میدهید و دریافت سرویس با کیفیت از مراکز نام برده، برایتان اهمیت دارد. حال سوال اینجاست که چگونه میتوانیم بهترین ها را در این زمینه بشناسیم؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید، با ما همراه باشید تا اپلیکیشن اندرویدی “Foursquare” را به شما معرفی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi