پیکاسو

پیکاسو

نسخه ۱.۵.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

پیکاسو! بازی که شما در آن می توانید به مانند نقاش معروف پیکاسو استعداد های نقاشی خود را بروز دهید.


یک بازی که هم نقاشی می کنید و هم هوش و استعداد خودتان را در حدس زدن تصاویر محک می زنید.


بازی ساده و جذاب برای ساعت ها سرگرمی و ایجاد نقاشی هایی با توجه به الگو های داده شده از سوی بازی، که باعث می شود شما ایده ها و خلاقیت های خودتان را در بازی پیاده و امتیاز بگیرید.


پس فرصت رو از دست نده و همین حالا پیکاسو را بازی کن! شاید تو هم پیکاسو بودی خبر نداشتی!

در رسانه‌ها

نقاشی را این‌بار با پیکاسو تجربه کنید!

بازی پیکاسو، همان‌طور که از نامش پیداست، باید یک ربطی به نقاشی کشیدن داشته باشد، حالا چه ربطی؟ در این بازی قرار نیست نقاشی کشیده و یا تصویری را رنگ‌آمیزی کنید؛ بلکه تنها لازم است مانند سرگرمی قدیمی نقطه و خط، با وصل کردن تعدادی نقطه به هم، به تصویر نهایی برسید! پیکاسو ایده جذابی را برای عنوان خود انتخاب کرده. در دنیا نیز عناوین زیادی یافت می‌شوند که شاید گرافیک آن‌چنانی نداشته باشند، اما تنها با یک ایده جذاب توانسته‌اند مخاطبان بیشماری را با خود همراه کنند. البته که پیکاسو نیز جزو این دسته از سرگرمی‌ها محسوب می‌شود، اما بازهم با تبدیل شدن به یک شاهکار فاصله زیادی دارد. با ما در ادامه همراه باشید.

بازی و نقاشی - بازی پیکاسو زیر ذره بین

نقاشی یکی از هنرهایی است که همه مردم جهان به آن توجه دارند. اما سرگرمی از نوع نقاشی نیز می تواند در نوع خود جالب باشد. پیکاسو عنوان یک بازی اندرویدی است که در آن با اتصال نقطه های موجود در صفحه به یکدیگر، نقاشی می کشید. می توان گفت پیکاسو یک بازی برای آموزش نقطه به نقطه نقاشی به کودکان و یا یک سرگرمی تفننی برای بزرگترها است. فقط کافی است از هوش بینایی خود برای حدس الگوی پیش رویتان استفاده کنید و تصاویر را تکمیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بازی اندرویدی پیکاسو بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi