Devilkin (ترسناک _ بزرگسالان)

Devilkin (ترسناک _ بزرگسالان)

نسخه ۱.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

Devilkin (شیطان های کوچک)

بازی DevilKin یکی از  بازی های است که با داستان جالبش سعی دارد هوش و دقت شما را بیش از پیش به چالش بکشد.

نوع گیم پلی  :معماهای درمسیر وجود دارند که مانع حرکت شما شدن ایا این معماها همان جواب های هست که کروزو دنبالش میگردد یا فقط موجودات مزاحمی هستند که مسیر فرا رو را بستند ؟؟! حقیقت چیست ایا این روایتی از زندگی یک مرد مرده است یا فاجعه انسانی که زندگی بشریت را تهدید میکند.!!!!

استفاده از سلاح گرم دفاع از خود است یا پاک کردن اثار جرم؟؟   ایا !!!!   ممکن است پدرش در این قضیه دست داشته باشد!!؟؟؟  این شروع ماجراست یا کار از کار گذشته و این پایین زندگی بشر  وبه وجود امدن موجودات فرا انسانی !!!!!!!

داستان :

کروزو خواب ترسناکی دیده است، به خانه پدرش بازگشته اما خبری از پدر نیست…

شما باید به کروزو که پسر یک پروفسور است کمک تا پدر خود را پیدا کند و به راز موجوداتی که از طریق تغییر DNA به وجود آمده اند پی ببرید.

در خانه مدارک ارزشمندی وجود دارد که شما با در کنار هم قراردادن آنها میتوانید به ادامه حرکت کروزو کمک کنید.

کلید پیدا کنید، با سنجاق قفل ها را بازکنید، مدارک را زیر و رو کنید و به حقیقت ماجرا پی ببرید. 

لطفا بازی به دوستان معرفی کنید 

توجه :پرداخت درون برنامه ای صرفا برای راهنمای بازی است و خود بازی به صورت  رایگان  است و شما می توانید بازی را تمام کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید. برای خرید حتما باید بازار در گوشی شما نصب باشد و تاریخش بروز شده باشد.

ارتباط با ما در اینستاگرام و تلگرام و سروش ironwing383@ جمیل ironwing383@gmail.com

بازی ،بازی ترسناک ،بازی های ترسناک ،بازی های معمایی ترسناک ،بازی های فکری ،بازی فکری ،بازی معمایی، معمایی,ماجرایی ،ماجراجویانه،داستانی،ترسناک،ترس، معمایی،فکری،زامبی،جهش یافته،شیطانی،شیطان،شیاطین ،Devilkin،شیطانهای کوچک،دویل کین،2 Devilkin_،اکشن_devilkin ،بازی بزرگسالان,بزرگسالان 

 

در رسانه‌ها

در بازی DevilKin، معماها را حل کنید و به اسرار موجودات شیطانی پی ببرید

بازی های معمایی یکی از لذت بخش ترین سبک های موجود در مارکت های جهانی به شمار میرود؛ این سبک که در بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده، تاکنون توانسته مورد توجه بازیسازان زیادی قرار بگیرد و پذیرای بازی های متعددی با داستان های مختلف باشد. بازی DevilKin یکی از همین بازی ها است که با داستان جالبش سعی دارد هوش و دقت شما را بیش از پیش به چالش بکشد.

نقد و بررسی بازی DevilKin؛ در جستجوی حقیقت پنهان

شاید تا چند سال پیش بازی های معمایی را تنها در PC ها شاهد بودیم. بازی هایی که برای آن ساعت ها بلکه روزها وقت می گذاشتیم تا بتوانیم مرحله ای را پشت سر بگذاریم. اما با گسترس تلفن های هوشمند، شاهد عرضه این بازی ها در این قاب کوچک نیز بودیم.استقبال خوب کاربران جهانی از این دسته باعث شد تا روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شده و هم چنین ساخت عناوین مختلف را شاهد باشیم. در این بین بازی سازان ایرانی نیز دست به کار شدند وعناوین بسیار خوبی را در مارکت ها عرضه کردند. این بار در بازیاتو ، سراغ بازی DevilKin رفته ایم که آمده تا هوش معمایی شما را به کار گیرد.

logo-enamad logo-samandehi