مترو مشهد

مترو مشهد

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۷۷۰ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
مترو مشهد

مترو مشهد

ایرانی نیک
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۷۷۰ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اگر در شهر مقدس مشهد ساکن هستید و یا قصد دارید به یک مسافرت به یاد ماندنی به این شهر بروید حتما از نصب این برنامه غافل نشوید !
برنامه مترو مشهد کاری از شرکت ایرانی نیک است که به شما کمک میکند تا در هنگام سفر به مشهد و یا زمانی که در مشهد اقامت دارید بتوانید به راحتی به زمان حرکت مترو از ایستگاه ها دست یابید .
این برنامه که به صورت رایگان منتشر شده است زمان جاری قطار مشهد را بررسی و سپس این انتخاب را می دهد تا بتوانید مبدا خود را انتخاب کنید .
پس از انتخاب مبداء خود می توانید با انتخاب ایستگاهی که در آن قرار دارید زمان رسیدن قطار شهری مشهد را به ایستگاهتان به دست آورید .
محاسبه مدت زمان رسیدن قطار شهری مشهد به ایستگاه شما بر اساس ساعت رسمی کشور عزیزمان ایران می باشد . لذا چنانچه به ساعت رسمی کشور حتی یک دقیقه اختلاف داشته باشید آن یک دقیقه در برنامه اعمال شده و در هنگام محاسبه مدت زمان رسیدن قطار را به شما اعلام میکند .
امیدواریم با ارائه این برنامه توانسته باشیم در صرفه جویی از انتظارهای خواسته یا ناخواسته برای رسیدن قطار شهری کمکی هرچند کوچک کرده باشیم .
ما را از دیدگاه ها – نظرات و پیشنهادات خود باخبر سازید .
وب سایت : www.iraninic.com
تلفن : 66090292 – 66090686 – 021

نظرات کاربران - ۱۱۸ رأی
۲.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
بسیار افتضاح این همه نوشتن که خط دو رو اضاف کنین اصن انگار نه انگار،پنج سال پیش هم همین بوده هیچ پیشرفتی نکرده،متاسفم براتون
امام حسین
امام حسین
۱۳۹۴/۱۰/۰۳
نظدر منفی ها زیاده
حمید
حمید
۱۳۹۶/۰۱/۰۷
نرم افزار بسیار مقدماتی و غیر کار بردی است و جای کار دارد موفق باشید بهتر است به نرم افزارهای مشابه کشورهای دیگر و یا تهران نگاهی بکنید