کیوب ران - ساختمان تاریک

کیوب ران - ساختمان تاریک

نسخه ۱.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

کیوب، فرار کن!

از دست کُره آتشین فرار کنید، موانع را پشت سر بگذارید و به بالاترین طبقه ای که می توانید برسید! مواظب موانع قرمز باشید، چرا که با برخورد به آن ها می بازید!

در مسیرتان آیتم هایی وجود دارند که با گرفتن هر یک از آن ها، توانایی خاصی کسب می کنید که شما را در پیشروی کمک می کند، اما مواظب باشید تا فریب نخورید! چرا که تمام این آیتم ها به شما قدرت نمی دهند. پس در گرفتن آن ها دقت کنید.

اگر بالاخره کیوب شما شکست، نگران نباشید! شما با استفاده از کریستال می توانید آن را ترمیم کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید کریستال جمع آوری کنید، چرا که آن ها همیشه به کارتان خواهند آمد.

فکر می کنید که می توانید با امتیاز خود رکورد بزنید؟ امتیاز خود را به رخ دوستانتان بکشید و در جدول برترین ها بدرخشید.

*****

کیوب ران یک بازی سه بعدی با طراحی آبستره، از دسته بازی های کسب بیشترین امتیاز است که ساعت ها چالش و سرگرمی را برای شما به همراه می آورد.

چطور بازی کنیم؟

خیلی ساده! فقط کافیست برای حرکت به جلو سمت چپ تصویر را لمس کرده و نگه دارید، و برای پریدن سمت راست تصویر را لمس کنید. به خاطر داشته باشید که هنگامی که در حال پرش هستید و هنوز به زمین نیامده اید، می توانید با پرش مجدد بالاتر بروید.

*****

اگر بازی را دوست داشتید، به ما با ستاره امتیاز دهید و آن را به دوستانتان معرفی کنید. همچنین با نظرات سازنده تان، ما را در بهبود این بازی یاری فرمایید.

در صورت تمایل می توانید با دنبال کردن صفحات شبکه اجتماعی ما، از آخرین اخبار در مورد کارهای جدیدمان مطلع شوید:

کانال تلگرام: incytel@

اینستاگرام: incytel@

توئیتر: incytel@

فیس بوک: facebook.com/incytel

وب سایت: www.incytel.com

وبلاگ: blog.incytel.com

در رسانه‌ها

نقد و بررسی کیوب ران – ساختمان تاریک

برخی از سرگرمی ها هستند که همیشه در اوقات فراغت به سراغشان میرویم و بازی های موبایل یکی از آنها به شمار میرود. از آنجا که تلفن همراه جزئی جدانشدنی از زندگی مردم میباشد، به همین دلیل روزانه تعداد زیادی بازی با عناوین و سبک های مختلف تولید میشود تا سلیقه همه مخاطبان تامین گردد. برخی از این عناوین نیز به شهرت جهانی دست پیدا میکنند و تعداد کاربران آنها به میلیونها نفر میرسد. بازی “کیوب ران” که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، میتواند شما را مدت ها سرگرم کند. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه باشید.

معرفی بازی کیوب ران - ساختمان تاریک

هستند استودیوهایی که با ترکیب ایده های کلیشه ای و سادگی همچنان آثار سرگرم کننده ای را به وجود می آورند. کیوب ران را می توان در همین دسته قرار دارد؛ عنوانی با مکانیزم های ساده که می تواند بازیکن ها را به خود جذب کند. همان طور که از اسم بازی بر می آید، در کیوب ران باید یک مکعب را به حرکت درآورید.

logo-enamad logo-samandehi