کیوب ران - ساختمان تاریک

کیوب ران - ساختمان تاریک

نسخه ۱.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

کیوب، فرار کن!

از دست کُره آتشین فرار کنید، موانع را پشت سر بگذارید و به بالاترین طبقه ای که می توانید برسید! مواظب موانع قرمز باشید، چرا که با برخورد به آن ها می بازید!

در مسیرتان آیتم هایی وجود دارند که با گرفتن هر یک از آن ها، توانایی خاصی کسب می کنید که شما را در پیشروی کمک می کند، اما مواظب باشید تا فریب نخورید! چرا که تمام این آیتم ها به شما قدرت نمی دهند. پس در گرفتن آن ها دقت کنید.

اگر بالاخره کیوب شما شکست، نگران نباشید! شما با استفاده از کریستال می توانید آن را ترمیم کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید کریستال جمع آوری کنید، چرا که آن ها همیشه به کارتان خواهند آمد.

فکر می کنید که می توانید با امتیاز خود رکورد بزنید؟ امتیاز خود را به رخ دوستانتان بکشید و در جدول برترین ها بدرخشید.

*****

کیوب ران یک بازی سه بعدی با طراحی آبستره، از دسته بازی های کسب بیشترین امتیاز است که ساعت ها چالش و سرگرمی را برای شما به همراه می آورد.

چطور بازی کنیم؟

خیلی ساده! فقط کافیست برای حرکت به جلو سمت چپ تصویر را لمس کرده و نگه دارید، و برای پریدن سمت راست تصویر را لمس کنید. به خاطر داشته باشید که هنگامی که در حال پرش هستید و هنوز به زمین نیامده اید، می توانید با پرش مجدد بالاتر بروید.

*****

اگر بازی را دوست داشتید، به ما با ستاره امتیاز دهید و آن را به دوستانتان معرفی کنید. همچنین با نظرات سازنده تان، ما را در بهبود این بازی یاری فرمایید.

در صورت تمایل می توانید با دنبال کردن صفحات شبکه اجتماعی ما، از آخرین اخبار در مورد کارهای جدیدمان مطلع شوید:

کانال تلگرام: incytel@

اینستاگرام: incytel@

توئیتر: incytel@

فیس بوک: facebook.com/incytel

وب سایت: www.incytel.com

وبلاگ: blog.incytel.com

در رسانه‌ها

معرفی بازی کیوب ران - ساختمان تاریک

هستند استودیوهایی که با ترکیب ایده های کلیشه ای و سادگی همچنان آثار سرگرم کننده ای را به وجود می آورند. کیوب ران را می توان در همین دسته قرار دارد؛ عنوانی با مکانیزم های ساده که می تواند بازیکن ها را به خود جذب کند. همان طور که از اسم بازی بر می آید، در کیوب ران باید یک مکعب را به حرکت درآورید.

نقد و بررسی کیوب ران – ساختمان تاریک

برخی از سرگرمی ها هستند که همیشه در اوقات فراغت به سراغشان میرویم و بازی های موبایل یکی از آنها به شمار میرود. از آنجا که تلفن همراه جزئی جدانشدنی از زندگی مردم میباشد، به همین دلیل روزانه تعداد زیادی بازی با عناوین و سبک های مختلف تولید میشود تا سلیقه همه مخاطبان تامین گردد. برخی از این عناوین نیز به شهرت جهانی دست پیدا میکنند و تعداد کاربران آنها به میلیونها نفر میرسد. بازی “کیوب ران” که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، میتواند شما را مدت ها سرگرم کند. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه باشید.

فرار کیوب در شب - کیوب ران زیر ذره بین

با پیشرفت جهان و جذب انسان ها به دنیای مجازی از جمله کودکان و نوجوانان ساخت بازی بسیار حائز اهمیت شد و کمبود بازی های مناسب سنجش تمرکز در دنیای مجازی بسیار خودنمایی می کرد. از این رو برنامه نویسان و شرکت های بازی سازی اقدام به ساخت بازی های متنوع در سبک های مختلف به خصوص بازی های در سبک تمرکز و تعادل برای هر رده ی سنی به بازار عرضه کرده اند که بازی کیوب ران – ساختمان تاریکی هم جز این دسته از بازی ها است. این اقدام خلاء نبود بازی برای نوجوانان و گاه بزرگسالان را برای گذراندن اوقات فراغت پر کرده است. برنامه نویسان و بازی سازان ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نبودند و با جامعه ی جهانی در زمینه بازیسازی به رقابت پرداخته اند. یکی از این بازی های داخلی که طراحی و عرضه شده است بازی ایرانی کیوب ران – ساختمان تاریک نام دارد که در سبک بازی های رقابتی و سنجش تمرکز و دقت می باشد. اگر می خواهید با بازی کیوب ران بیشتر آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi