قبولی کنکور - روش صحیح مطالعه

قبولی کنکور - روش صحیح مطالعه

Version 20
+500
Install
Education
Category
12 MB
Size
قبولی کنکور - روش صحیح مطالعه

قبولی کنکور - روش صحیح مطالعه

Mohammad Imanlou
Version 20
+500
Install
Education
Category
12 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

قبولی در کنکور با روش صحیح درس خواندن و مطالعه به لوازم و عواملی نیاز دارد که لازم است آنها را فرا بگیرید. درس خواندن برای بسیاری از دانش آموزان از سخت ترین کارهای دنیا است. علت این امر میتواند عدم آگاهی آنها از روشهای صحیح و اصولی مطالعه و فراموشی دروس خوانده شده باشد. در واقع درس خواندن هنری است که ظرافت‌‌های خاص خود را دارد، در صورتی که این ظرافت ‌ها به کار گرفته شود، موفقیت و قبولی در کنکور یا قبولی در تیزهوشان حتمی است.

بسیاری از دانشجویان از همان دوران ابتدایی به دنبال روشهای صحیح درس خواندن و یادگیری بوده اند. از شیوه هایی مانند حفظ کردن گرفته تا حبس کردن خود در یک اتاق برای مطالعه استفاده میکنند تا مطالب را در ذهن خود ذخیره کنند. اما گاه متوجه میشوند تمام آنچه که خوانده اند فراموش کرده و تنها وقت خود را هدر داده اند. برای حل این مشکل چه باید کرد؟

با استفاده از اپلیکیشن جامع روش صحیح مطالعه میتوانید مهارتهای لازم برای یادگیری هرچه بیشتر درسها و کتابها را فرا بگیرید. در این برنامه به معرفی مهارتهای لازم برای روش صحیح درس خواندن، اصول مطالعه مؤثر در روش صحیح درس خواندن، راهکارهای افزایش و تقویت تمرکز در روش صحیح درس خواندن، چگونگی انتقال اطلاعات به حافظه بلند مدت و تمامی آنچه برای مطالعه بهتر و گرفتن بهترین نتیجه در امتحانات و کنکور نیاز دارید پرداخته ایم.

برای ما از تجربه و تاثیر در یادگیری تان قبل از استفاده از اپلیکیشن روش صحیح مطالعه و بعد از آن در قسمت نظرات بنویسید. همچنین انتقادات و پیشنهادات شما به ما در بهبود عملکرد اپلیکیشن و بازدهی بالاتر کمک بسیار زیادی میکند.

User Reviews - 13 Rates
3.5 from 5
5
4
3
2
1
هستی
هستی
2022/08/12
سلام خیلی کامل بود.خدا قوت به سازندش.پیشنهاد می‌کنم حتماً دانلود کنید.با سپاس از سازنده💙
امیر خان 99
امیر خان 99
2022/07/23
نمیاره
Mohamed Farouk
Mohamed Farouk
2021/08/16
چرا باز نمیکنه😕😕😕