ایران 2048

ایران 2048

نسخه ۱.۹
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۲
مگابایت
حجم

یک رقابت هیجان انگیز بین شما و دوستان شما:
▬ بازی رو بصورت رایگان دانلود و نصب کنید.
▬ امتیاز بگیرید.
▬ امتیاز خود را در شبکه های اجتماعی ثبت کنید.
▬ حالا رتبه خود را در جدول رده بندی مشاهده کنید.
▬ ضریب بهره هوشی کدومتون بالاتره؟


بازی 2048 از سری بازی های بسیار پرطرفدار و مهیج است که توانسته تا این لحظه رکورددار گوگل پلی باشد . این بازی فکر شما را بسیار درگیر کرده و شما بعد از مدتی به اعتیاد خود به این بازی اعتراف خواهید کرد . در بازی ۱۶ خانه خالی وجود دارد که ۲ خانه از آن پر شده و بایستی کاشی ها را طوری به طرفین حرکت دهید که اعداد یکسان( به عنوان مثال : ۲+۲=۴ و ۴+۴=۸ ) با هم جمع شده و سپس به عدد ۲۰۴۸ رسیده و سپس برنده باشید.

نکته :‌ این بازی از صفر کد نویسی شده است و صرفا ایده ی بازی متعلق به Gabriele Cirulli می باشد

به گزارش خبرنگار دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ شايد يک بازي گرافيکي و يا full HD نباشد اما بتواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند، البته اين ويژگي را بيشتر بازي هاي فکري دارند، اما در مورد 2048 بايد بگويم که يک جدول 4×4 که از گوشه هاي مختلف آن توان هاي مختلفي از 2 ظاهر مي شود شما هم بايد اعداد مشابه را به هم وصل کنيد تا به 2048 يعني توان 11 عدد 2 برسيد.
به نظر ساده مي آيد ولي به همين سادگي هم نيست، اين بازي که توسط جواني 19 ساله طراحي شده تا به امروز توانسته صدرنشين فروشکاه هاي عرضه نرم افزار هاي موبايل شود.
لازم به ذکر هست که برای ثبت امتیاز باید فیلترشکن گوشی یا تبلت شما فعال باشه!
ضمن اینکه استفاده از شبکه اجتماعی صرفا جهت به اشتراک گذاری امتیاز بازی و رده بندی دوستان شما میباشد و هیچگونه کاربرد دیگری ندارد.

logo-enamad logo-samandehi