2048

2048

نسخه ۴.۳.۷۶
۵۰
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

نسخه‌ی رسمی بازی معروف ۲۰۴۸ توسط Gabriele Cirulli!
ذهن خود و دوستانتان را به یک چالش مهیج بکشید!
رایگان و مثل همیشه به صورت دیوانه‌واری اعتیاد‌آور!
مضارب ۲ را در کنار هم قرار دهید تا به عدد ۲۰۴۸ برسید و برنده این بازی باشید.

در رسانه‌ها

به اعداد معتاد شوید - 2048 زیر ذره بین

2048 عنوانی است که به تازگی اسم آن بر سر زبان ها افتاده است. یک بازی فکری با ایده ای بسیار ساده اما جذاب و هیجان انگیز! در 2048 از داستان ها و استراتژی های پیچیده و یا گیم پلی شلوغ و پر و سر و صدا خبری نیست؛ اما شما را برای کسب رکورد بالاتر آنچنان به خود مشغول میکند که شاید خودتان هم باور نکنید! در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

یک بازی فكری و هيجان‌انگيز بنام ٢٠٤٨

٢٠٤٨ شاید یك بازی گرافیكی نباشد اما می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های فکری که می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول كند یاد کرد، البته این ویژگی را بیشتر بازی‌های فكری در ذات خود دارند، اما در مورد این بازی باید توجه داشته باشید كه شما با یك جدول ٤×٤ كه از گوشه‌های مختلف آن توان‌های مختلفی از ٢ ظاهر می‌شوند مانند: ٢،٤،٨،٣، تنها کاری که شما میبایست انجام دهید وصل کردن این اعداد بهم تا رسیدن به عدد ۲۰۴۸ است.

معرفی بازی 2048: یک پازل دوست‌داشتنی و جذاب

2048 و پازل زیبا و اعتیادآورش را از دست ندهید. البته همیشه شارژر تلفن‌هوشمندتان را هم به همراه داشته باشید زیرا وقتی در حال تلفیق اعداد با هم هستید متوجه گذر زمان نخواهید شد.

زوم‌اپ: 2048، یک بازی ساده، اما به شدت اعتیاد آور

شاید مدت زیادی از عرضه این بازی نگذشته باشد، اما در همین مدت زمان کوتاه توانسته میلیون‌ها طرفدار پر و قرص در سراسر جهان برای خود دست و پا کند. البته ده‌ها نسخه مختلف از این بازی نیز تولید شده است.

logo-enamad logo-samandehi