Lords Mobile: Tower Defense – لردز موبایل (پادشاهان موبایل)

Lords Mobile: Tower Defense – لردز موبایل (پادشاهان موبایل)

نسخه ۲.۶۸
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰ هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۸۰۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

در بازی لرد موبایل با استراتژی دهکده‌ات را گسترش بده

بدون‌شک پرطرفدارتر از بازی‌های استراتژیک در دنیا وجود ندارد. بازی‌های زیادی در این سبک ساخته شده که هرکدام از ‌آن‌ها امکانات خاص خودشان را دارند؛ اما در نهایت هریک از بازی‌ها را هم که انتخاب کنید، این شما هستید که باید در بازی با تصمیمات صحیح و اقدامات به جا برنده شوید. شاید اسم بازی لرد موبایل را شنیده باشید و بخواهید با آن آشنا شوید. بازی Lords Mobile یکی از پرطرفدارترین‌های سبک استراتژیک محسوب می‌شود که به‌تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

نگاهی به پیشینه بازی لرد موبایل

کمپانی IGG یکی از کمپانی‌های معروف بازی‌سازی در دنیاست که بازی‌های پرطرفداری را ساخته است. بازی CASTLE CLASH از معروف‌ترین بازی‌های این کمپانی محسوب می‌شود که تا قبل از بازی لرد موبایل طرفداران زیادی داشت. 
شرکت IGG با انتشار بازی Lords Mobile به‌ نوعی بازار را برای بازی‌های خود هم خراب کرد. زمانی که این بازی روی مارکت‌ها اضافه شد، توانست در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کند. کمپانی IGG به‌خاطر بازی‌های قبلی توانست لرد موبایل را هم در چشم به هم زدنی به جایگاه واقعیش برساند. بیشتر بازی‌های این شرکت استراتژی هستند و تاحالا بازی‌های زیادی را تولید کرده که هرکدام از آن‌ها جذابیت‌های خاص خود را دارند. 

در بازی چه خبر است؟

وقتی بازی را نصب کردید، تقربا با فضایی مشابه Clash of Clans روبه‌رو خواهید شد. فضایی سه‌ بعدی و سربازهایی که آماده جنگ هستند. همیشه بین طرفداران بازی لرد موبایل و کلش ‌آف ‌کلنز بحث پیش می‌آید؛ چرا که همه‌شان می‌خواهند ثابت کنند بازی مدنظر آن‌ها بهتر از بقیه بازی‌هاست. اما در نهایت نمی‌توان گفت لرد موبایل بهتر است یا رقبایش؟ هر گیمری باید خودش بازی مورعلاقه‌ش را پیدا کند. 
شما در این بازی باید نقش یک پادشاه را ایفا کنید که یک سرزمین کوچک در حد دهکده دارد و همیشه دنبال روش‌هایی است که بتواند قلمرو خودش را گسترش دهد. 
در کلش آف کلنز نیروهای سربازخانه‌ شما در مقابله با افرادی که به شما حمله می‌کنند، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند، اما در بازی لرد موبایل زمانی که یک پادشاه به دهکده شما حمله می‌کند، سربازانتان جانشان را کف دستشان می‌گذارند که مبادا آسیبی به دهکده وارد شود. بدون شک یکی از بهترین بخش‌های بازی همین قسمت است. می‌توانید آدم‌های دهکده را آموزش دهید که شما را برای گسترش دهکده‌تان یاری کنند. 
در بازی Lords Mobile باید با سربازهای هر دهکده بجنگید، دژ محکم دهکده را خراب کرده و وارد قلمرو بقیه افراد بشوید. این بازی یکی از اعتیادآورترین بازی‌های استراتژی دنیاست که اگر اسیرش شوید، نمی‌توانید خودتان را به‌راحتی از آن آزاد کنید. همیشه فقط منتظر هستید که وقتتان خالی شود و سری به بازی بزنید.
بازی لرد موبایل هم مثل بقیه بازی‌ها آموزش دارد و زمانی که برای اولین‌بار وارد بازی می‌شوید، آموزش‌هایی به شما داده خواهد شد که با بخش‌های مختلف بازی آشنا شوید. در این بازی باید چند روز در حالت آزمایشی سپری کنید. بعد از این که آموزش‌ها تمام شد، شما وارد دهکده جهانی بازی می‌شوید و باید خودتان را برای حمله‌های مختلف آماده کنید. 
ممکن است درحال آماده کردن ارتش برای حمله باشید. در این موقع اولین خطری که شما را تهدید می‌کند، حمله لردها و کشته شدن سربازانتان است. برای جلوگیری از حمله‌ها، یک روش وجود دارد که در بخش خرید جم، بررسی می‌شود. 

ساخت قبیله‌های بازی لرد موبایل

یکی از ویژگی‌های مهم بازی لرد موبایل قابلیت اضافه شدن به قبیله‌هاست. هرشخص می‌تواند یک قبیله بسازد و افراد مختلفی به آن اضافه شوند. قبیله‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند. مثلا می‌توانید از دوستانتان درخواست نیرو کنید و آن‌ها هم به شما نیروهای مختلفی بدهند که بتوانید با کمک آن‌ها به دیگران حمله کرده یا از دهکده‌تان دفاع کنید. 
درست است که بازی Lords Mobile یکی از محبوب‌ترین بازی‌های استراتژیک اندروید است، اما یکی از نقاط ضعف آن عدم وجود جنگ‌های چند نفره است. بازی‌هایی مانند Clas of Clans بازی‌هایی هستند که دوستان می‌توانند همراه هم در قالب یک تیم به نبرد یک قبیله دیگر بروند، اما متاسفانه جای این ویژگی در بازی لرد موبایل خالی است. 

جنگ‌های بین قبیله‌ای

همان‌طور که گفته شد جنگ‌های این بازی با قهرمانان و نیروهای مختلف انجام می‌شود. شما می‌توانید چند بار به یک دهکده حمله کرده و آن را به‌طور کامل تخریب کنید. این در حالی است که در کلش آف کلنز بعد از یک حمله، نمی‌توانید دوباره به یک دهکده حمله کنید، اما در بازی لرد موبایل این قابلیت وجود دارد. باید سطح سربازهایتان را افزایش دهید تا آن‌ها بتوانند مقاومت بیشتری در برابر حمله‌ها از خود نشان دهند و همزمان آسیب بیشتری به نیروهای حریف وارد کنند. 
محیط بازی لرد موبایل بسیار بزرگ است و محدودیتی پیش پای شما نمی‌گذارد. بنابراین شما می‌توانید دهکده‌تان را گسترش داده و ستاره‌های بیشتری از نبردها بگیرید. در هر نبرد و حمله، نسبت به میزان تخریب دهکده به شما ستاره داده می‌شود. این را فراموش نکنید، اگر به دهکده‌ای حمله کنید، می‌توانید منابع آن را غارت کرده و مخازن دهکده‌تان را پر کنید. چراکه این منابع هستند که به شما اجازه تقویت و ساخت نیروها را می‌دهند. 
قبل از این‌که حمله را شروع کنید خوب فکرتان را بکنید که می‌توانید دهکده را تخریب کنید یا نه. اگر نیروهایتان را در مکان مشخص شده مستقر کردید، دیگر کاری از دستتان برنمی‌آید و فقط باید نگاه کنید که سربازهایتان چه‌کار می‌کنند. این مورد را درنظر داشته باشید که حمله‌های بازی Real time هستند. یعنی هر بازیکن در مقابل بازیکن دیگر می‌جنگد. اگر در حال گشت‌زنی برای پیدا کردن رقیب بودید و یک دهکده با سطح بسیار پایین را دیدید، مطمئن باشید که آن ‌هم یک بازیکن است، چون شرکت IGG گفته هیچ رباتی در بازی وجود ندارد. پس اگر حریفی خیلی ضعیف بود، حتما نتوانسته در بازی به سطح کافی برسد و شما دهکده او را با خاک یکسان کنید و لذتش را ببرید. 
اگر بازی  Rise of Kingdoms را انجام داده باشید، متوجه می‌شوید که نبردهای بازی لرد موبایل شباهت زیادی به آن دارد. در این بازی، بازیکن زیاد نمی‌توانست در نبردها و چیدمان نیروها دخالت کند، اما در بازی لرد موبایل از این خبرها نیست و می‌توانید خودتان نیروهایتان را مدیریت کنید. 
قبل از این‌که بخواهید حمله کنید، می‌توانید چیدمان و استراتژی خودتان را روی نیرهایتان پیاده کرده و با خیال راحت آماده جنگ بشوید. این را درنظر داشته باشید که هرچقد لرد بازی قوی‌تر باشد، بهتر می‌تواند ارتش را تقویت کرده و انرژی خارق‌العاده‌ای به نیروهایش بدهد. پس اگر می‌خواهید بسیار قدرتمند وارد نبرد شوید، بهتر است از چندین ژنرال استفاده کرده و کنترل نبرد را در دستتان بگیرید.

ساخت قهرمانان بازی برای قدرت بیشتر

در بخش قبلی هم گفته شد، برای این که بتوانید در جنگ شرکت کنید، علاوه‌بر سرباز، چند قهرمان هم می‌خواهید. با استفاده از قهرمان‌ها می‌توانید ارتشتان را به چند دسته تقسیم کرده و از قسمت‌های مختلف وارد دهکده شوید. 
منجنیق‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند برای جمله قدرت بیشتری داشته باشید و به این ترتیب احتمال برنده شدنتان را افزایش می‌دهد. این مورد را فراموش نکنید که باید همیشه سطح سرباز و قهرمانانتان را بیشتر کنید. مطمئنا می‌دانید که هرچه سطح نیروها بیشتر باشد، بیشتر جان برای جنگیدن دارند و ضربه‌های سهمگین‌تری به دهکده حریف وارد می‌کنند. 

گرافیک بازی Lords Mobile

طراحان سعی کرده‌اند که بازی، جلوه واقع گرایانه‌ای داشته باشد تا بتوانید از اجرای آن لذت ببرید. نمی‌شود گفت که بازی لرد موبایل اصلا باگ ندارد، چراکه در هر صورت بازی آنلاین است و باگ‌هایش. البته نگران نباشید، مشکلات بازی درحدی نیست که نتوانید آن را انجام دهید، شاید در مدت زمان طولانی، چندین باگ کوچک را ببینید که آسیبی به روند بازی وارد نمی‌کند. این را هم در نظر داشته باشید که شرکت سازنده این بازی همیشه در حال رفع مشکلات آن است و در هر آپدیت علاوه‌بر ویژگی‌های جدید، باگ‌های بازی را هم کاهش می‌دهد.
این بازی گرافیک فوق‌العاده‌ای داشته و برای ساخت آن وقت بسیار زیادی صرف شده است. طراحان به جزئیات اهمیت زیاد داده‌اند تا حس خوبی به شما منتقل شود. جلوه‌های صوتی بازی هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند. 
زمانی که دنبال یک دهکده برای حمله باشید، جلوه‌های تصویری برایتان نمایش داده می‌شود که حس کنید در یک جهان بزرگ درحال گشت‌زنی هستید. مثلا از میان ابرها عبور می‌کنید تا به یک دهکده رسیده و نیروهاتان را اطراف آن پیاده کنید.

خرید جم (الماس) در بازی

همان‌طور که گفته شد یک راه برای جلوگیری از حمله وجود دارد و آن هم خرید الماس است. با الماس می‌توانید سپر خریداری کرده و با خیال راحت لشکرتان را برای حمله آماده کنید. فقط حواستان باشد که در زمان حمله، سپرتان از بین خواهد رفت.
حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که چطور باید جم خریداری کنید. این کار اصلا سخت نیست و فقط باید به نرم‌افزار بازارچه را دانلود کرده و از آن جم برای بازی لرد موبایل بخرید. 

نقاط منفی بازی لرد موبایل

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این بازی، سخت بودن راه پیشرفت برای افرادی است که نمی‌خواهند جم خریداری کنند، حالا می‌پرسید چرا؟ فکرش را بکنید لشکری چند هزار نفره ساخته‌اید و می‌خواهید یک حمله موفق داشته باشید. 
با خیال راحت استراحت می‌کنید تا ارتشتان آماده شود، اما وقتی دوباره سراغ بازی می‌آیید، متوجه می‌شوید که یک لرد چندین بار به دهکده‌تان حمله کرده و همه سربازانتان را کشته و مخزن‌ها را به غارت برده است، این‌جاست که متوجه اهمیت خرید جم و سپر می‌شوید. 

ویژگی‌های بازی

این بازی طوری طراحی شده که بتوانید چندین کار را در آن انجام دهید. در ادامه چندین مورد از ویژگی‌های این بازی را معرفی می‌کنیم:
•    ساخت‌وساز ساختمان
•    آموزش سربازها
•    افزایش قدرت سرباز و قهرمان‌ها 
•    قابلیت استفاده از هیولا و نیروهای تخیلی
•    جلوه‌های گرافیکی بسیار قوی

نصب بازی لرد موبایل

زمانی که بازی Lords Mobile را از بازار دانلود می‌کنید، می‌بینید که حجم آن خیلی زیاد است. این بازی با حجمی حدود 690 مگابایت قابل دانلود خواهد بود. بخش زیادی از فایل نصبی این بازی برای دیتاهای آن است و زمانی که آن را دانلود می‌کنید، دیتا آن هم دانلود خواهد شد و نیازی نیست منتظر باشید تا دیتا بازی جداگانه دانلود شود. 

با بازی لرد موبایل آشنا شدید؟

آشنایی با این بازی بسیار پیچیده‌تر از آن است که بشود در یک متن توضیح داد، باید خودتان آن را نصب کرده و جزئیات را با چشمانتان ببینید. اما بهتر است قبل از نصب تا حدی با سبک، داستان، شرایط، قوانین و جزئیات گرافیکی آن آشنا بشوید و بعد بازی را نصب و اجرا کنید.
در صورتی که درباره این بازی سوالی دارید، آن را کامنت کنید یا نظرتان را درباره آن با دیگر کاربران در میان بگذارید.

سوالات متداول

بازی لرد موبایل توسط چه شرکتی ساخته شده است؟ 

این بازی توسط شرکت بازی‌سازی IGG طراحی و ساخته شده است.

چگونه باید برای بازی لرد موبایل الماس خریداری کنیم؟ 

برای این کار فقط باید نرم افزار بازارچه را نصب کنید. از طریق این برنامه می‌توانید برای بازی الماس تهیه کنید.

بازی لرد موبایل چه سبکی دارد؟ 

این بازی در سبک استراتژی طراحی شده است. در بازی باید به‌صورت آنلاین به دهکده‌های دیگر رهبرها حمله کنید.
 

نظرات کاربران

براسوک
۱۴۰۰/۰۹/۰۸
من دیشب نصب کردم صبح وارد بازی نمیشه چرا
Fatemeh g.
۱۴۰۰/۰۹/۰۹
خیلی عالی 👏🏻👏🏻👏🏻 لنگه نداره تو دنیا😘😘
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۹/۰۸
خوبه
amir
۱۴۰۰/۰۹/۱۰
چرا باز نمیشه؟؟
علیرضا غزاله
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
عالی
ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۳۰
very good
Amir GorGani
۱۴۰۰/۰۸/۱۲
به نظرم جزع بهترین بازی های استراتژیک هست که به شدت ادمو جذب میکنه.
متین
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
اینم یکی از بهترین بازیهاست ممنون بازار
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۱۷
بازی خوبیه ولی یک نفر راست میگه خیلی فیلمش خوب بود
ferfereh
۱۴۰۰/۰۸/۱۵
من ۵ ساله دارم این بازیو میکنم عالیه .در صورت خرج کردن تو بازی براتون خیلی جذاب تر هم میشه
yasin
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
خوب
amini
۱۴۰۰/۰۸/۰۴
خوبه
sina
۱۴۰۰/۰۷/۲۹
1از ایراداش اینه ک مثل کلش اف کلنز نمیشه خودمون اتک رو کنترل کنیم و نیروهامونو هرجا ک خواستیم مستقر کنیم...