IGA 3

IGA 3

Version 1.0.2
In-app Purchases
Install +50 K
Category Action
Size 76 MB
Last Update 2017 July 18
IGA 3

IGA 3

AppLex
Version 1.0.2
In-app Purchases
Install +50 K
Category Action
Size 76 MB
Last Update 2017 July 18
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info*سوالات متداول و آموزش های بازی در قسمت آخر توضیحات پایین قرار گرفته اند*آی جی اِی (IGA) یک سری بازی اکشن پساآخرالزمانی در سبک تیراندازی اول شخص است که همینک بخش سوم آن تهیه و منتشر شده است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

مشکلات اجرا و لگ : این بازی ممکن است بر روی گوشی های قدیمی با پردازنده گرافکی Arm6 اجرا نشود. لذا نصب این بازی بر روی گوشی های هواوی قدیمی و پایین رده و سایر گوشی های ضعیف در اجرای بازی ها توصیه نمی شود. در صورت مشکل روان نبودن بازی ، علاوه بر خالی کردن رم و حافظه گوشی با استفاده از بوسترها و بهینه ساز ها، در قسمت تنظیمات گرافیک بازی را روی متوسط تنظیم کنید.

نکته مهم: این بازی ترسناک و دلهره آور نیست ! و همه افراد بالای 12 سال می توانند این بازی را انجام دهند.داستان کلی سری بازی IGA:

در بازی IGA شما در نقش یک نیروی اعزامی باید در برابر عوامل انتشار ویروسی که باعث اختلال و غیرفعال شدن بخش هایی از مغز که منجر به جنون و مرگ ناقص بدن انسان ها می شود، مبارزه کنید.آموزش ها و سوالات متداول:چگونه تفنگ و خشاب گلوله و بسته سلامتی را برداریم؟

برای برداشتن تفنگ یا خشاب گلوله و یا بسته سلامتی باید به آن نزدیک شوید و نقطه شلیک (که وسط صفحه مشخص شده) را روی تفنگ قرار بدهید تا تبدیل به علامت دست شود.

بعد از اینکه به علامت دست تبدیل شد بر روی دکمه دست ( بالای دکمه شلیک) بزنید تا تفنگ و تیرهارو برد ا شته شود.

کنترل نشانه گیری برای من سخت است! چگونه می توانم آن را بهبود دهم؟

در نسخه 2.90 امکان تنظیم نشانه گیری اضافه شده است. جهت تنظیم باید به منوی تنظیمات، و سپس به قسمت کنترل پد روید و با توجه به نیاز خود اگر نشانه گیری برای شما سریع می چرخد ((معمولا در گوشی های بالارده این اتفاق می افتد) باید با کلیک بر روی منفی (-) آن را بر روی عدد مورد نظر خود کاهش دهید. و اگر نشانه گیری برای شما کند می چرخد با کلیک بر روی مثبت (+) آن را عدد را افزایش دهید.

لازم به ذکر است کمترین عدد جهت چرخش 1 می باشد و اگر آن 0 کنید چرخش در محیط بازی غیرفعال خواهد شد.

بازی برای من سخت است! چگونه با این مشکل کنار بیایم؟

سختی این بازی در حد استاندارد تنظیم شده است که بهترین گیم پلی ارائه شود. این بازی با سبک شوتر شخص اول است و احتمالا شما تا به الان بازی در این سبک بر روی موبایل انجام نداده اید چراکه سبک بازی با دیگر بازی های رایج موبایلی که بیشتر مدل تفننی و استراتژی هستند تفاوت دارد. در واقع کنترل این بازی مانند بازی های کامپیوتری و کنسول هایی مانند پلی استیشن و اکس باکس نیاز به تمرین و عادت کردن به کنترل پد است. اینکه چقدر زمان می برد که بتوانید بخوبی بازی را کنترل کنید بستگی به مهارت و استعداد شما دارد. اما طبق تجربه بعد از چند بار بازی کردن در این سبک کنترل بازی بخوبی در دستانتان قرار می گیرد. لذا سختی بازی بعد از اینکه کنترل آن را در دست می گیرید یک لذت خاص برای شما خواهد داشت که در دیگر سبک های بازی های موبایلی نمی توانید تجربه کنید.

آیا در طی انجام مراحل بازی امکان سیو یا ذخیره کردن وجود دارد؟

خیر... چراکه معتقدیم این مورد منجر به آسان شدن بیش از حد بازی می شود. عملیات سیو یا ذخیره کردن در صورت به پایان رساندن ماموریت هر مرحله بصورت اتوماتیک انجام می شود

g.

#

User Reviews - 1,035 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
بهرام
بهرام
2018/09/02
خوب است
KING mahdi
KING mahdi
2018/04/24
عالی
سید علی
سید علی
2020/12/07
بازی از 100 درصد 70 خوب