اعلام بار - صادق بار

اعلام بار - صادق بار

نسخهٔ ۵.۰.۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ دی ۱۴۰۱
اعلام بار - صادق بار

اعلام بار - صادق بار

صادق بار
نسخهٔ ۵.۰.۲
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ دی ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

صادق بار یک اپلیکیشن اعلام بار سراسری در کشور است که با تلفیق تکنولوژی و تجربه 15 ساله در زمینه باربری و با تمرکز بر نیاز رانندگان و صاحبان بار توسعه یافته است.

اگر صاحب باربری یا راننده هستید این اپلیکیشن اندرویدی برایتان مفید خواهد بود.

در این اپلیکیشن این امکان فراهم شده است که صاحبان بار بدون واسطه به جامعه بزرگ رانندگان ماشین‌های سبک و سنگین کشور متصل شوند و در سریعترین زمان ممکن، ماشین و راننده مورد نیاز خود را بیابند.

 

همچنین رانندگان محترم ناوگان حمل بار، به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته می‌توانند از تمام نقاط ایران متناسب با نوع ماشین خود و با توجه به مبدا و مقصد دلخواه، در سریع ترین زمان ممکن بارهای مختلف را مشاهده و به انتخاب خود برای حمل آن اقدام کنند.

 


محاسن اپلیکیشن برای رانندگان

-     یکی از بزرگترین محاسن اپلیکیشن صادق بار این است که با ایجاد صف عادلانه، رقابت بین رانندگان برای گرفتن بار اعلام شده را مدیریت می کند و شماره تماس اعلام کننده بار ، تنها به نفر اول صف نمایش داده می شود و در صورتی که راننده اول در مدت زمان ده دقیقه ای، با اعلام کننده بار به توافق نرسد، نوبت به نفر بعدی صف خواهد رسید. (مدت زمان ده دقیقه ای تنها یک بار قابل تمدید است)

-     در صادق بار شماره اعلام کننده بار به صورت مستقیم قرار داده شده است و شما نیازی به ارتباط با واسطه ای دیگر را ندارید.

-     در این نرم افزار، راننده با هر نوع ماشین امکان ثبت نام دارد و محدودیتی برای نوع ماشین وجود ندارد.

-     در صادق بار امکان اعلام بار توسط رانندگان نیز فراهم شده است.

-     امکان اعلام بار به صورت بغل باری، امکان جذابی است که به رانندگانی که بار اصلی آنها تمام ظرفیت ماشین را اشغال نکرده است، فرصت سود بیشتر در یک مسیر را خواهد داد.

-     در اپلیکیشن صادق بار به دلیل ثبت تاریخچه، به تمام بارهای حمل شده قبلی خود و یا بارهای اعلامی خود دسترسی خواهید داشت.

 

محاسن اپلیکیشن برای صاحبان بار

-     تعدد رانندگان این شبکه اجتماعی به قدری زیاد است که صاحبان بار به هیچ عنوان نباید نگران یافتن ماشین و راننده مورد نظر خود باشند.

-     از آنجا که در هنگام ثبت نام، ارائه مدارک هویتی راننده (کارت ملی ، گواهی نامه و کارت هوشمند) و همچنین مدارک ماشین (کارت ماشین، برگ سبز ، کارت هوشمند ماشین) الزامی است و تصویر آن در سیستم ثبت می گردد. باربری ها و صاحبان بار نگران احراز هویت راننده نخواهند بود.

    

محاسن عمومی نرم افزار

-     به دلیل استفاده از تکلولوژی های بروز ، سرعت اپلیکیشن در مقایسه با نرم افزارهای مشابه بسیار بالاتر است و با اینترنت ضعیف نیز سازگار است.

-     سادگی استفاده از نرم افزار به قدری است که بدون نیاز به آموزش و در اولین تجربه نصب، تمام قسمت های اپلیکیشن برای شما گویا خواهد بود.    

 

 

نظرات کاربران - ۷۵ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مردم
مردم
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
فقط پول کمیسیون میدی به واسطه و راننده باید با چندرغازی که ۱۴درصدش برا بارنامه رفته ۳۰درصدش هم واسطه کمسیون برداشته راه بیفته تو جاده و بقیه رو هم باید برا پول تلفن بدی که هی زنگ بزنی و بگن بار رد شده و از تو سایت پاک نمیکنن
اسماعیل زارع
اسماعیل زارع
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
یک ستاره دادم تا بتونم نظر بدم این برنامه خیلی مزخرف هست حیف نت که برای دانلود بزارید اینایی که میگن خوبه اخه بگین رو چه حسابی خوبه
جواد نویدی
جواد نویدی
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
باسلام وخسته نباشید به همه همکاران گرامی عرض میکنم که صادق را سه هفته هست نصب کردم فقط فضای داخل گوشی را پرکرده تا حالا یک بار نیسان نگرفتم بار نیسان خیلی کم داره نمیدونم شانس من هست یا که بار نیسان نداره موندم با این کانال حذف کنم یا درعرض یک سال شاید یک نصف بار بگیرم اینم یک ستاره به خاطر که پیام