Hotellook — هتل های ارزان

Hotellook — هتل های ارزان

نسخه ۳.۰.۵.۶
۵۰۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

تنها با یک جستجو، بهترین هتل را از سایت های BOOKING.COM، HOTELS.COM، AGODA، EXPEDIAو 80 آژانس برای رزرو آنلاین پیدا کنید و مقایسه کنید!


برنامه نرم افزاری Hotellook- ساده ترین روش برای مقایسه هتل ها و قیمت ها از میان 80 سیستم رزرواسیون است. اگر در حال برنامه ریزی برای تعطیلات بعدی خود هستید یا در یک شهر غریب گیر افتاده اید، —Hotellook، بهترین و ارزانترین هتل را برایتان پیدا خواهد کرد!


فقط یک کلیک کنید- و و بهترین پیشنهادات از 760.000 هتل در 205 کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت!


مشخصات کلی:


● جستجوی آنی برای بهترین معاملات موجود در وب سایت های بزرگ رزرو هتل:


تنها با یک جستجو، ما بدنبال بهترین پیشنهادات از میان 80 سیستم رزرو هستیم. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که هتل ایده آل خود را انتخاب کنید و از اقامت خود لذت ببرید!


● سیاست های شفاف قیمت گذاری بدون هیچ مالیات و هزینه اضافی


شما دقیقا همان قیمتی را که بر روی صفحه نمایش می بینید را پرداخت می کنید. هیچ مالیات پنهان و یا هزینه غیر منتظره ای به پرداخت شما اضافه نخواهد شد.


● فیلترهای جستجوی راحت


آیا دوست دارید در هتل 4 ستاره، در مرکز شهر، با ورود مجاز حیوانات خانگی، وای فای رایگان و پارکینگ اقامت داشته باشید؟ مشکلی نیست! سیستم فیلتر Hotellook به شما کمک خواهد کرد تا هتلی که به بهترین شکل نیازهای شما را برطرف می کند را پیدا کنید!


● رتبه بندی و مدالهای هتل:


رتبه ها، بر اساس نظرات مهمان های واقعی و مدالهای ما برای بهترین هتل ها به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد!


همچنین، Hotellook چندین ویژگی دیگر را برای فرآیند رزرو رایگان هتل پیشنهاد می دهد:


نقشه تعاملی: بهترین و ارزان ترین هتل ها را مستقیما از نقشه شهر انتخاب کنید.


اطلاعات جزیی تر هتل ها: تمام اطلاعات اضافی درباره هتل انتخاب شده را دریافت کنید- عکس های الهام بخش، شرح جزییات، خدمات اتاق ها، ویژگی ها و حتی چشم انداز پانورامیک هتل به خیابان.


مروری بر قیمت ها: سیستم رزرو مورد علاقه تان را انتخاب کنید و عملیات رزرواسیون تان را از آن طریق نهایی کنید.


گزینه دسته بندی: دسته بندی نتایج بصورت قیمت، محبوبیت، رتبه، یا نزدیکی به مرکز شهر.


علاقه مندی ها: هتل های مورد علاقه تان که پیدا کرده اید را در لیست شخصی تان ذخیره کنید تا بتوانید بعد ها دوباره به سراغ آنها بروید.


* نکته: Hotellook یک موتور جستجوگر مسافرتی است که از میان تمام سیستم های رزرواسیون هتل در دنیا بدنبال بهترین قیمت ها است و اطلاعات را به شکلی ساده و زیبا فراهم می کند. خدمات ما به شما امکان مقایسه قیمت هتل ها، متل ها، آپارتمان ها، و خوابگاه ها در 80 سیستم رزرو را می دهد، بنابراین شما می توانید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید. شما به وبسایت خدمات رزرو انتخاب شده تان هدایت میشوید تا عملیات رزرو خود را تکمیل و نهایی کنید.


اگر از Hotellook لذت می برید، چند لحظه از وقت خود را صرف کنید و نظر زیبایی برای ما بگذارید. ما مشتاقیم تا در مورد تجربه های شما از جستجوی هتل بیشتر بدانیم!


در صورت هرگونه نقطه نظر، لطفا با ما در تماس باشید از طریق android@hotellook.com و ما سریعا پاسخگو خواهیم بود.


ارزان ترین و زیبا ترین هتل ها فقط با یک کلیک، نرم افزار Hotellook را همین الان دانلود کنید!

logo-enamad logo-samandehi